Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

Jeden z nejlepších dokumentů o přírodě, co jsem kdy viděl, nádherné záběry, fakt parádní zážitek.

Madagaskar - laboratoř Země (2014) (TV film)

Krátký, ale moc zajímavý dokument o této nádherné zemi.Ideální pohlednice Madagaskaru.

Anděl Páně 2 (2016)

Výborná pohádka, plno skvělých hlášek a narážek, ale je to spíše pro větší děti a hlavně dospělé, protože malé děti to nepochopí. Příběh zajímavý, postavy dobře vybrané a uvěřitelné. Je fajn, že se zase začínají plnit kina a hlavně se chodí na naše filmy a ještě jedna věc, co jsem nikdy nezažil, půl minutový potlesk v kině po skončení promítání.

Bezva ženská na krku (2016)

Příjemná komedie na odreagování a zasmání, příběh nic nového, ale dalo se tomu uvěřit, u tohoto filmu mě moc mrzí, že tady není větší stupnice, protože by tomu nejvíce slušelo 3,5 * , takto pořád váhám mezi 3 a 4.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl, super postavy, kvalitní příběh, fajn hlášky, zvířata s lidskými vlastnostmi a lenochodi, to bylo něco neskutečného a vtipného, že jsem se smál ještě několik minut...Skvělá zábava pro celou rodinku!

Krajinou domova (2014) (seriál)

Zatím parádní seriál o naší krásné krajině, plno skvělých záběrů a zajímavých informací s hudbou, která Vás úplně vtáhne, vše na vynikající úrovní, fakt výborná práce.

Nový Zéland (2012) (seriál)

Nádherné záběry této překrásné země.Je to natočené vše z výšky a vše přehledné a dobře popsané, ač o této zemi už vím hodně, je zde plno zajímavých informací.

Trabantem do posledního dechu (2016)

Výborný a zajímavý film o skoro půl roční těžké cestě, super hlášky, záběry, prostě Vás to chytne a 96 minut uteče jako voda, že se najednou divíte, že už jsou titulky...Viděno na slavnostní předpremiéře i s besedou, která byla taky parádní, skvělý žlutý cirkus opět nezklamal, zatím nejlepší "trabantí" film, už mám lístky i na premiéru, jednou to vidět nestačí :-)