• Hudební

Studio 666 (2022)

Je to brak, ale predpokladám, že to bol zámer spraviť z toho brakový slasher - stačí sa len pozrieť na tie smiešne triky :-)) Vidím, že nie každému to sadlo, ale ja som sa na tom bavil slušne a už len za posteľovú scénu sa nedá ísť pod štyri * :-))) Len škoda, že Taylor to má už za sebou. R.I.P.

S nasazením života (1993)

Malkovich riadny psychopat, inak taký normálny thriller, ktorý neurazí, ale ani nenadchne.

Věčný Jožo aneb Jak jsem potkal hvězdu (2020)

Pekný dokument, ale myslím si, že sa dal spraviť aj lepšie a viac do hĺbky. Ale pochybujem, že Ráž by to takto chcel. Ku koncu som už v kine zaspával, čo bolo zapríčinené buď ku koncu už trochu rozmáhajúcou sa nudou, alebo tým, že som málo spal poslednú noc a vstával o šiestej ráno do práce :))

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Ušlo to, ale rozmýšľal som, či nápad na tento film zase tí Nemci od niekoho neopajcli. Takže na dnešný večer je na rade taliansky originál :)

Útěk (2018)

Poliaci sa teda s týmto filmom veľmi nevytiahli. Strašná bieda s takým koncom, že človeku je jedno jak to vlastne dopadlo. Jedna hviezda len za snahu.

Teorie všeho (2014)

Jo, pekný film a rešpekt Redmaynemu za stvárnenie Hawkinga, ale za srdce ma až tak nechytil.

Rammstein: Paris (2016) (koncert)

Fantastická šou, výborný playlist, pre niekoho možno nestráviteľný prístup režiséra alá 1500 strihov za pesničku (asi preto trvalo vydať tento materiál tak dlho :D), ale mne to až tak nevadilo, proste Åkerlund mal svoj umelecký zámer a ten sa mu podarilo realizovať na 100% a vo videografii Rammstein je tento koncertný film jedinečnou položkou. Za menej ako 5* to opäť nepôjde.