• Hudební

Guns N Roses: Live at the Ritz (1988) (koncert)

Ľutujem času čo som premrdal počúvaním tejto sračky, a ešte viac ľutujem to že sa mi to niekedy páčilo :(

Guns N' Roses: Welcome to the Videos (1998) (hudební videoklip)

NewManicK: :DDD Takže Guns N Roses je preceňovaná agro-glam rock banda, ktorá okrem nafinteného imidžu neponúka nič. Že jedna z najkvalitnejších rockových bánd :DDD Možno keby neboli vedení tým čurákom a keby im to tam nedojebával svojím odporným spevom, dal by som tú hviezdičku. Ale možno ani to nie lebo aj Slash mi nikdy nesadol :)

Susedia (2006) (seriál)

Dám jednu hviezdu. Prvá séria ma predsa len slušne bavila, po úbohom markízáckom Uragáne/Hurikáne som tu zaznamenal slušný prílev dobrých nápadov. Bol to posledný "umelecký" výkrik dvojice Kraus/Marcin a posledný materiál na ktorom sa dalo celkom dobre zasmiať. Ale počnúc druhou sériou to išlo to sračiek tak rýchlo ako len mohlo a to nekonečné opakovanie toho istého mi už neuveriteľne začalo liezť na nervy. Nuž Markíza na tejto sračke vyryžovala najviac ako len mohla, veď predsa len to je údajne najúspešnejší slovenský seriál všetkých čias. Dávam jednu hviezdičku za pozerateľnú prvú sériu, inak odpad odpad odpad...

Dôverní nepriatelia (2009) (TV film)

Čo vám tu všetkým jebe, veď to bolo náhodou veľmi dobré. Len škoda že som to začal pozerať až od tých šťavnatých hádok a konfliktov čo sa tam udiali v druhej polke a na internete záznam nejako neviem nájsť :((

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Celá táto trilógia mi zďaleka nepripadá ako vtipná komédia. V tomto filme ale uvidíme pár pánskych holých kokotov, na ktoré nie sú zvedavé žiadne zdravé diváčky :))

House of the Dead (2003) odpad!

Súdiac podľa hodnotení som raz nazrel do kuchyne tohoto režísera, čo dobrého sa v nej varí. Vybral som zo širokej palety jeho produktov práve tento a dodnes netuším či som urobil dobre :) Či mu ešte dám šancu, nedám mu šancu? No nič menej, toto nebolo ani o jednom z tu uvedených žánrov. Pôsobilo to skôr na mňa ako komédia, ktorá sere na to že má zabaviť ľudí :)

Yago, syn džungle (2001) (seriál) odpad!

:DDDDD Fuckkundo Araňa :DDDDD Toto je vážne veľmi výstižné pomenovanie pre tohoto "herca" :DDD A tá piča s obrovskými zubami, čoby hlavná hrdinka, no kto by o ňu dobrovoľne bojoval celých 200 častí??? :DDD Ja som to videl celé a okrem jednej scény keď jeden záporák zapálil druhého (2: prišiel s cigaretou na stretnutie: "máš oheň"? 1: "nie ale o chvíľu ti ho ponúknem" :DD), pričom aj táto sa dnes javí ako nesmierne vtipná typicky "akčná" telenovelová scéna, stál a bude stáť tento seriál za veľké obrovské smradľavé hovno, tak ako všetko čo sa tu kedy doviezlo z Argentíny, Kolumbie, Mexika a podobných krajín kde im tieto sračky zjavne žerú aj s navijákom!!!