Telefonní budka (2002)

V jednoduchosti je krása. Vynikájící scénář a hlavní role Conina Farrellla. Co dodat, jestli chcete strávit hodinu a půl sledování pána v košili jak telefonuje, lepší film budete jen těžko shánět. Vřele doporučuji.

Yes Man (2008)

Není to jen tak nějaká romantická komedie, je tam toho mnohem víc. Dobrý nápad a skvělý herecký výkon, který by snad ani nikdo jiný hrát nemohl. Jimovy kousky sou opět dokonalý a pokud se vás někdo zeptá jestli už ste to viděli tak se nepokoušejte říct NE protože TO JE ŠPATNĚ, TO JE ŠPATNĚ, TO JE ŠPATNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Freddyho úlet (2001)

I když to možná není nejdokonalejší film co se týče příběhu tak herecký výkon hl. hrdiny a jeho otce dokonalý je. Možná je to někdy až trochu přehnané ale ať si říká kdo chce co chce já se u tohodle filmu bavim od začátku do konce.

Čtyři pokoje (1995)

Poslední dvě povídky nemají chybu, druhá je slabší než ty poslední ale taky velice dobrá, první má své zvláštní kouzlo a hlavně Madonu, cely snímek krásně propojuje vyjukaný Tim Roth který pro dobrý tuzér udělá v podstatě cokoli a je to jedna z jeho nejlepších rolí co jsem zatím mohl vidět.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Když si mám vzpomenout na něco ze svýho dětství, první věc co se mi vybaví je jak s dědou koukáme na Simpsonovi. Ty stovky hodin který sem u Simpsnů za ty roky ztrávil byly nadupaný humorem po okraj. V tomhle seriálu najdete všechno. Charaktery postav sou dokonalý. Příběhový zvraty taky a tempo jakym seriál ubíhá=) NEUKOČÍROVATELNÝ!!! A nejlepší na všem je, že se příště všichni seběhnou na gauč u televize. Co dodat....asi nic. Jen doufám že nikdy neskončí.......

Sbal prachy a vypadni (1998)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Celý film je bohatý na dobré scény a dialogy všemožných konců Londýnského podsvětí vyvrcholený závěrečnou scénou kde jdou snad všichni proti všem. U tohoto filmu se neskutečně bavím a sem rád že Guy Ritchie v natáčení podobných filmů pokračuje.

Requiem za sen (2000)

Nejlepší film tohoto žánru. Absolutně dokonalá atmosféra. Dokonale propracovaný vzestup nahoru a následný pád do nejhorších hlubin u všech čtyř hlavních postav. Jen bych dodal že by bylo možná lepší pouštět tenhle film ve školách namísto těch starejch kazet o drogách připomínající pořady Troye McCloura.....