Můj fotr a jeho nejoblíbenější koncentráky (2010) (TV film)

Pěkně vyprávěné Arnoštem Lustigem. Nechápu jak může s takovou lechkostí vyprávět o věcech které prožil. Je vidět, že je to obrovský optimista a jeho příběhy z dětství dodávají něco navíc. Velice dobře podaný dokument pro ty, kteří se o holocaust zajímají jen zřídka nebo vůbec. Pro ty kteří se zajímají hodně možná nebude nejlepší, na durhou stranu je to pravdivý příběh jednoho z mála, který přežil ty nejhorší věci, které se mohli kdy stát a je určitě dobré si ho poslechnout.

Dokonalý trik (2006)

Precizní kouzlíčka si na nás vymýšlajů. Dokonale zamotaný. Do poslední chvíle člověk neví kdo je ten dobrák. Líbí se mi jak sou oba dva hlavní hrdinové fanatičtí, když jde o kouzla. Celkový průběh filmu je chytlavý a v mnoha chvílích nečekaný. Mistr Tesla taky rozbíjí a závěr filmu nemá chybu. Abraka dabra a kanárek je na placku =)

Pod kůží (2008)

Dávám dvě hvězdičky za film jako takový. Myslim si, že nápad není špatnej, ale to zpracování se zrovna moc nepovedlo no. Není v něm nic co by mě extra nadchlo. 3 lidi a monstrum který skoro není vidět díky hroznýmu střihu, akorát ty oživlý ručičky s trnama. Ty se fakt povedly a jim dávám tu hvězdu navíc.

Z deníku žáka III. B aneb Edudant a Francimor (1993) (seriál)

Tohle byl muj nejoblíbenější večerníček. Už jenom ta myška na začátku =) I když už na večerníčky nekoukám, na tenhle se vždycky rád podívám, protože podle mého není jen pro nejmenší. A jak už řekli mnozí, Milan Šteindler z tohoto večerníčku udělal mistrovské dílo.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Moje 3 hvězdičky hodnotí film jako samostatný. Pokud ho tak vemu nebylo to zas tak hrozný. Celkem normální horor s docelá vymaštěnym koncem. Pokud ho ale vezmu jako pokračování tak je to hrůza. Na takový film jako je jednička se prostě další díl nemůže vydařit. Navíc super strašidelná atmosféra z jedničky je tata. Celkově z toho mam smíšený pocity. Kdyby se to aspoň jmenovalo jinak =(

Záhada Blair Witch (1999)

Tento film mě dostal skvělou atmosférou a tím jak dokazuje že je silnější než potok krve a příšera s mačetou bo tak. Navíc uznávám štáb který natočil film tak rychle, za tak málo peněz a v podstatě jen se třemi herci. Není to nejlepší horor který sem viděl ale je pravda že je jedinečný a v tom je to kouzlo =) Doporučuji všem

Podezřelá parta (2007) (TV film)

španělskejch filmů sem ještě moc neviděl ale docela sem se bavil. Předvídatelný konec ale na vodlehčení je to velice zábavný a nenáročný. 4 hvězdičky sou akorát =)

Demolition Man (1993)

Nejlepší film se Sylvesterem Stallonem. Blízká budoucnost je tam vyobrazena snad jedním z nejhorších možných způsobů =) Velice povedené dílo s prvky komedie. Jediné co mě štve je že furt nevim jak se používají ty 3 mušličky =)

Kdo hulí, ten umí (2001)

Máš papír? Máš trávu? Legendární seznámení. Na tak jednoduchou zápletku je tento film fakt mega čupr film film. Tato dvojce je opravdu geniální a díky tomuto filmu vim že ne jen kvůli své hudbě. U tohohle filmu se fakt vždycky hodně bavim a hromadu přehnaných hlášek asi jen tak nezapomenu. Takže já du na voběd a pak se pudu pěkně vysrat =) =) =)

Král videoher (2006)

S Bongem se nehází, nikdy!!!!!!! Tenhle film patří k těm dlouhejm zhulenejm večerum na intru. Nic extra to neni, ale má to svoje kouzlo a hlavně místo u každýho komu to aspoň trochu (v bongu) pálí... =)