Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Čekal jsem gangsterku s pohledem z druhé strany s úžasnou Emmou Stone. Dostal jsem hollywoodský akčňák zasazený do padesátých let se dvěma úžasnými záběry Emmy Stone. Nic tady nechybělo, prostřihy formování týmu s malováním pokoje, do toho hraje nějaká pecka... Filmové pasáže stokrát omleté jen v jiném hábitu. A skvadra? Šéfík alias nejvíc fér chlap pod sluncem mě vytáčel každou jeho větou. Na Ryana asi nesehnali menší klobouk, takže když je v záběru jen jeho hlava, je to v podstatě pohled na klobouk a někde pod tím pidiobličej. U spojaře jsem se ale spletl, myslel jsem, že to koupí ve druhý (a pro něj poslední) bitvě. A moment, kdy ten mexikánec upotřebil moudro, který se naučil od dědouška, byl přímo kulervoucí. Sečteno podtrženo, dvě hvězdy za kostýmy a písničku v kabaretu.

Mocný vládce Oz (2013)

Jak říct co to bylo? Napadá mě jen CUKROVÁ VATA. Ten začátek ještě ušel, ale pak se to zvrtlo. Kdyby Kunis u svojí převtělovací scéně odhodila i korzet, přetrpěl bych i 3D scény a přihodil hvězdu.

Woman's Day (2009) odpad!

Reklama před tímto "filmem" byla rozhodně lepší

Nesvatbovi (2005)

V pohodě, místy vtipné, místy nudné. Ale víc vtipné, než nudné. Když oželíte to, že od začátku víte konec, tak film na odreagovačku dobrá volba.

Profesor v ringu (2012)

50% zápletka je prvoplánová, ale celkem prdel. Salma je pořád kočka na ty roky.

Terapie láskou (2012)

Pěkné, pěkné. A je zajímavé, že tam vůbec nejezdí auta a všichni chodí po silnici.