Dietetic Pink (1978)

Rachitický anorektik Růžový Panter dospěje k názoru, že má nadváhu, a proto nasadí radikální dietu. Zanedlouho se však dostaví mírné halucinace z nedostatku živin a ještě k tomu si pod okny růžového odpírače stravy zřídí stánek prodavač lahodných telecích párečků.

Pink Lemonade (1978)

Růžový Panter je naháněn lovci toulavých koček. Před tímto reálným nebezpečím se schová mezi plyšové hračky dvou rozmazlených protivných děcek, které ještě k tomu mají vzteklého buldoka. A v takovéhle situaci si i růžový plyšák uvědomí, že by mu bylo lépe v útulku toulavých koček.

Pink Trumpet (1978)

Růžový Panter se na noc zastaví v malém zaplivaném motelu, aby si před další cestou trochu dáchnul. A jak bývá zvykem u růžového cestovatele, smůla se mu lepí na paty a ve vedlejším pokoji se ubytuje nepřizpůsobivý hlučný soused. Ten ovšem netuší, že jeho růžový soused se nikdy nebude řídit heslem oko za oko, zub za zub. Panter se totiž řídí heslem oko za dvě oči ;-), a tak hlučný nevychovanec prožije Noc růžového teroru.

Pink Daddy (1978)

Růžový Panter si za jedné bouřlivé noci nedá pozor na žlutého ptáka a stane se nechtěným otcem, což se někdy stává i některým smolařům, kteří si pozor na ptáka dávají. Nicméně tito smolaři nemají takovou smůlu jako náš novopečený otec Panter, jehož potomkem není nikdo jiný než známý přítel Buda Spencera, zelený krokodýl zvaný Krokouš. Ale i přes značné druhové rozdíly si Panter svého pažravého plazoidního synátora celkem zamiluje.

Pink Press (1978)

Růžový Panter dospěl k názoru, že nejjednodušeji vydělá peníze na živobytí jako pisálek v bulvárním plátku. Netuší ovšem, že ulovit svou celebritu není jen tak a chce to mít nějaké ty zkušenosti a patřičně mazané chování, a tak milý růžový novinář začátečník podělá všechno, co jen může.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Naprostý skvost. Tenhle film nemá chybu. Všimněte si, že každá scéna v tomto filmu je parádně vypointovaná. Sledovat soupeření titulní nepříliš čestné trojice o největšího podrazáka a hajzla západu je pro mě vždy zážitek, který si po čase rád zopakuji. A co je hlavní všichni tři hrdinové jsou sympaťáci, každý si najde svého favorita, u mě je to Tuco.

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

Moc jsem sice nechápal, proč si démonka a cenobiti tak pohrávají s hračkáři (tvůrci hlavolamu), když je mohou pěkně zákeřně a i s pro ně typickými mučicími praktikami sejmout pěkně ze zálohy jako ostatní nešťastníky, kteří se jim na jejich misi připletou do cesty, ale i tak se mi výlet do minulosti i do budoucnosti pekelného hlavolamu docela líbil a vyloženě jsem si některé momenty užíval (odvážní noční hlídači - bráchové, pejsek).

Secret Agent (1943)

Tajná sexy agentka je pronásledována partou nebezpečných nácků. Shodou náhod se do honičky a následné přestřelky připlete Superman, všechny zlé agenty přepere :-) a v závěru si zahraje s otáčivým mostem na přetlačovanou.

Mumie se bouří (1943)

Mladá asistentka předního světového egyptologa, který byl na stopě významného archeologického objevu, je obviněna z vraždy svého šéfa, jenž byl za podivných okolností otráven. A jak je známo, Superman nesnáší nespravedlnost, a tak se v "převlečení" za bezvýznamného novináře Clarka Kenta vydá do muzea vyšetřit ono nešťastné úmrtí. A při cestě za očištěním jména nevinné panny bude muset, mimo jiné, podstoupit souboj na férovku s nemrtvými starobylými eunuchy.

Paní z neděle (1975)

Několik velice vtipných momentů dělá z Paní z neděle ještě koukatelný film. Je jen dobře, že autoři vsadili na nadsázku a nejsou moc vážní, protože jako běžná kriminálka by film vůbec nefungoval. Jinak slabší čtenáři budou mít jisto jistě velké problémy s čtením titulků, protože Italové posilují snad jen mluvící svaly, melou s neuvěřitelnou kadencí slov za sekundu, a skoro pořád. Teda, Marcello Mastroianni posiluje asi ještě i jinak, protože nepřipravenému divákovi předvede jednu nečekanou akční vsuvku. Co jste to za rodinu? Rozbili jste mi 18 penisů. Už Vás nechci vidět, a ani žádné policajty a Holanďany.