Vládci kouzel (1995) (seriál)

Tenkrát opravdu záživný seriál, rád bych ho viděl znovu na obrazovkách..

Po svatbě (2006)

Z mého pohledu jedno ze slabších dánských dramat, přesto svým hodnocením výše, než průměrný americký film..Mads Mikkelsen jako obvykle bezvadný se svou grimasou, kolikrát si říkám, jestli vůbec ještě hraje, či už je to jeho život - ve všech filmech, které jsem s ním viděl byl velmi věrohodný. Na scénáři se podílel Anders Thomas Jensen, což také není na škodu..

Nebezpečná známost (2005)

Musím se přiznat, že ze snímku mám rozporuplné pocity...zpočátku mě film vůbec nebavil a ztrácel jsem se v ději, konec naopak jede svižně a překvapivě. Rozhodně na tenhle film kouknu ještě jednou (naštěstí nemá dlouhou stopáž :)), abych si uspořádal myšlenky a mohl pak třeba nějakou tu * přidat nebo odebrat :o)

La concejala antropófaga (2009)

Další scéna z Dívek a kufrů..Pedro tohle natočil pod jménem Mateo Blanco, scénář mu napsal Harry Caine :o) Kdo zná Rozervaná objetí, chápe. Hrají: Marta Aledo, Carmen Machi a Penélope Cruz

Utopie - Nejvíc lidí žije v Číně (2002)

Film není nikterak špatný, ale ani ne oslňující..Nejzajímavější částí je rozhodně ta poslední, natočená H.P.Molandem, o 9 stařících, kteří pomůžou topící se ženě..

The Hire: Beat the Devil (2002)

Pro mě nejlepší kraťas z Hire..hvězdný obsazení a bezvadná myšlenka :o)

Live Earth (2007) (koncert)

Díky tomuhle pořadu jsem zjistil, že nějaký linkin park jsou naprosto neschopný zahrát naživo, zvlášť "zpěvák" je úplně mimo!! Jinak průměr..

Umění plakat (2006)

Tomu se dá opravdu říkat drama..spousta překvapujících momentů, napětí a pláče, nechutností a morálních dilemat..jeden z nejlepších dánských snímků, kteréjsem viděl..

Juno (2007)

Průměrný film..ale E.Page je opravdu okouzlující a velmi přesvědčivá..

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Národ blbne!!! Lidi, vzpamatujte se a nevěřte na takový kraviny!!!