Nauka o snech (2006)

Bohužel, ani jsem se nedodívala. Pro mě nelogický, schizofrenický film, na který jsem jen hleděla a říkala si, co to má jako být. A to radši hodnotím až týden po shlédnutí, jinak bych hned dala odpad.

Zack a Miri točí porno (2008)

Mám z toho filmu rozporuplné pocity. Povedená komedie, nebo jenom obyčejný film s dávkou sprostých slov a "Star wars porna"? Zápletka dvou hlavních postav je úžasná, ale nějak mi vadila ta druhá část celého filmu, která mi pokazila dojem, snad kdyby se méně snažili být za každou cenu vulgární..

Hotel pro psy (2009)

Děti se starají o pejsky, sice trošku, no trošku víc, nelogický, ale tak nehorázně roztomilý! Rodinná komedie jak má být.

Dlouhá cesta (2002)

Nesnáším ten film..Absolutně přeslazené, až mi z toho bylo nevolno.

On je fakt boží! (2008)

Tak tohle se mi líbilo! Báječná oddychovka na páteční večer, která vyobrazuje hlavní bod pubertálních holek, a to, jak vypadat úžasně a sbalit největší borce ze školy. Hlavní "hrdinka" mi byla velmi sympatická, takové nehorázné tele. A ta její malá "kočičí sestra", na ni snad nikdy nezapomenu.

Králové ro(c)ku (2006)

Filmařsky otřesné, ale ta hudba a závěrečný duel, wow!

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Teen vyvražďovák, z jedné části nudný, natahovaný, z druhé vtipný, se skvělýma hláškama (i ten slovenský překlad dělá svoje). Škoda toho zpracování.

Stopař (1986)

Nic nového, obyčejný B-čkový film s pochmurnou atmosférou a ďábelským Rutgerem Haurem.

Valkýra (2008)

Výborná režie, herecké výkony, ale jeden podstatný problém v této tématice - divák už od začátku věděl, jak příběh dopadne, tudíž žádné napětí, očekávání..

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Tak na tohle nás vytáhli do kina ze škole, kde byl přítomný i sám zachráněný T. Graumann s manželkou. Na začátku záběry ze 30tých let, které doprovázela úžasná hudba, potom nástup Hitlera, zaprodání Československa a na závěr zachraňování dotyčných dětí s velmi emotivním koncem, který všechny tak dojal, že jsme se neubránili slzám. Jeden z nejlepších dokumentů co jsem kdy viděla, opravdu, povinně by se na něho měl každý podívat a zamyslet se.