Čas probuzení (1990)

Inteligentní film s krásnou atmosférou, který vtáhne do děje a donutí vás přemýšlet o životu.

Sám doma 3 (1997)

Hodně slabé, oproti prvním dílům.

Orphan (2009)

THAT LITTLE BITCH! Nikdy v životě jsem neviděla film, který by mě tak silně vtáhl do děje a tak vynervoval, že bych na konci seděla jak tuhá, zoufalstvím mačkala polštář, přála si aby už je ta mrcha nechala na pokoji a aby to dobře skončilo. A ano, povedlo se to vykouzlit tomuhle nenápadnému thrilleru.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Co to mělo znamenat?! Tvůrci asi chtěli zostudit první dva díly, nebo co..Naprosto hrůzná podívaná, na což teda nechápu, proč se stále jmenuje "Mumie...", když jsou tam místo egypťanů číňané.

Mumie se vrací (2001)

Slabší než jednička, ale stále klasika.

Mumie (1999)

Mumie pro mě v dětství byla horor číslo jedna, později hororová PS hra číslo jedna, nyní nostalgická pecka číslo jedna, na kterou se podívám ráda pokaždé, když jde v televizi.

Tohle je Sparta! (2008)

Proč to všichni hodnotíte jak nějaký oscarový film? Mělo by se zavést speciální hodnocení parodii :D já se náramně bavila.

Mazaný Filip (2003)

Na to, že je to český film, které nesnáším, tak celkem zajímavá podívaná. Dobrá zápletka, ochucena dobrou hudbou a ten Liška, vrrau.

Faunův labyrint (2006)

Báječné fantasy s ještě báječnějším nápadem, bohužel nedotáhlé do konce, alespoň pro mě. Hlavní mladá herečka dobrá, záporňák taky dobrý, ale sakra, jen kdyby ten konec nebyl tak strmý a až divný..

Veřejní nepřátelé (2009)

Krásný, dynamický film, který si mě získal už na začátku. Do role Dillingera mi Depp náramně sedl, atmosféra té doby je tam vykreslena báječně, kostýmy, hudba, skvěle natočené přestřelky..95%