• Pohádka

Román pro muže (2010)

Proč je ten Viewegh tak nudný? Ten film neměl spád. Prostě najednou skončil a já si oddechl. Nechápu, co tím chtěl básník říci. Chyba byla možná už v námětu. Jedna hvězda za Donutila. Film je navíc zbytečně vulgární.

Oběti - Přepadení (1999) (epizoda)

Je to tak smutné, pravdivé, realistické, že zřejmě nebudete mít sílu podívat se na to více než jednou, byť je to kvalitně napsané a zahrané.

Úkladná vražda (1987)

Průměrná detektivka a typická 80.léta. Kdo má obojí rád, nebude zklamán. Příjemná, ale průměrná oddechovka na pondělní večer u televize a na Bronsona se dobře kouká.

Osudová přitažlivost (1987)

Horší, než jakou má pověst. Průměrný thriller s vynikajícím Douglasem a Closeovou.

Soudcova noc (1983)

Vcelku průměrný thriller, který ničím nepřekvapí, snad jen morálním a nepochopitelným koncem.

Poklad Inků (1966)

Film mě bohužel vůbec nebavil, není tohle pro mě mayovka v pravém slova smyslu, jsem z těch, kteří, když na plátně nevidí Pierra Briceho nebo Lexe Barkera, jdou od toho, je mi líto.

Deset minut do půlnoci (1983)

Velmi napínavý a pravdivý horrorový krimi snímek. Charles Bronson jako policista bojuje proti násílí a zločinu svým způsobem, protože ví, že jediná šance, jak zabránit vraždám mladých dívek, je potrestat viníka svou vlastní rukou. Líbilo se mi to.

Murphyho zákon (1986)

Film, jakých jsme viděli už plno, přesto jsem se bavil. Oddechovka jak má být a Charles Bronson má charisma.

Přání smrti 3 (1985)

Zbytečně moc brutální a celkové vyznění filmu je o ničem. Válka mezi civilisty a gangy v ulicích nebyl marný nápad, ale mělo to vypadat úplně jinak, ten konec už je hodně přitažený za vlasy. Něco mezi Rambem a Robocopem.

Přání smrti II (1982)

Velmi zajímavé pokračování, které ale nedosahuje kvalit prvního dílu. Zato nabízí více akce. Kdyby série tímhle skončila, nic bych nenamítal...