Detour (2016)

Fajnová roadmovie, co má parádní rozjezd, ale nakonec jí přece jen zkrotí vyjeté koleje nekonečného asfaltu. Více na Filmfanatic.cz.

Učitelka (2016)

Konečně taky film, který připomíná, že komunismus je svinstvo a komunisti (i komunistky) svině. Bez příkras. Více na Filmfanatic.cz.

Operation Avalanche (2016)

hezký příklad jak natočit malý konspirační nezávislák. Úplná pecka to sice není, ale potěší. Více na Filmfanatic.cz .

Síla pomsty (1986)

Nejlepší film Michaela Dudikoffa? Ne, to není výsměch. Síla pomsty je překvapivě zábavným akčním béčkem i dnes! Více na Filmfanatic.cz.

Capsule (2015)

Prázdné tlachání o ničem. Alespoň částečně to zachraňuje poměrně zajímavý konec. Více na Filmfanatic.cz.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Důkaz, že hororový žánr ještě zdaleka není vytěžen tak, jak by si škarohlídkové přáli. Na pitevně se toho za jednu noc s jednou holkou dá stihnout docela dost. Více na Filmfanatic.cz.

Spectral (2016)

Pro tenhle typ filmů jsou 3* maximem. A tyhle jsou ty nejpoctivější, jaké jsem za poslední dobu dal. Perfektní military akce ve stylu Vetřelců s chvályhodně originálními záporáky. Více na Filmfanatic.cz.