Hlupák (2014)

Skvělá pitva zahnívajícího a rozkládajícího se systému i slepé víry v něj. Styčné plochy s naší realitou jsou bohužel až příliš zjevné. Více na Filmfanatic.cz.

Sebevražedný oddíl (2016)

DC na to prostě nemá. Další mdlý filmový pokus vyrovnat se Marvelu. Nevím, jestli dám tomuhle universu šanci i příště. Už je to totiž unavující. Více na Filmfanatic.cz.

Shadow Walkers (2013)

Dobrý námět na epizodu Krajních mezí. V celovečerním měřítku jsou ale vidět nedostatky, které neschováte ani, když přidáte +1. Více na Filmfanatic.cz.

Švýcarák (2016)

Mít dobrý nápad neznamená, že je dobrý nápad natočit o tom celovečerní film. Stačí trailer. Více na Filmfanatic.cz.

Den dobytí Bastily (2016)

Paříž zase jednou čelí teroristickému útoku. Chvíli to bere vážně, chvíli ne a výsledek tomu odpovídá. Lehce zapomenutelná akční jednohubka. Více na Filmfanatic.cz.

Skrytá válka (2015)

Působivý vhled do zrození teroristy aneb jak se z obyčejných teenagerů stávají džihádisti. Představuju si, že takhle nějak to může probíhat. Více na Filmfanatic.cz.

Metro Manila (2013)

Solidní sociální freska z filipínské Manilly. Špínu a hajzly najdete i tady. Dokáže jim mladá rodina vzdorovat? Více na Filmfanatic.cz.

Hak se wui yi wo wai kwai (2006)

V Hongkongu volby umějí. Občas u toho sice teče krev, ale zase máte jistotu, že nemůžete sáhnout vedle - a zvolit špatně. Více na Filmfanatic.cz.

Drogová válka (2012)

Upřímné a přímočaré drogové krimi. Čisté, jako 50 gramů toho nejčistšího hongkongského kokainu. Více na Filmfanatic.cz.