Pod dohledem (2007)

Povedené zamávání starým časům analogového sledování. Pocta vychozené policejní práci. Více na Filmfanatic.cz.

Xiao shi de zi dan (2012)

Hongkongský Sherlock Holmes v parádní dobové kriminálce. Příběh tentokrát zdatně sekunduje stylu. Více na Filmfanatic.cz.

E zhan (2014)

Škoda, že ve stejném roce vzniknul také Zátah 2. To se pak tenhle kungfu majstrštyk snadno dostane do stínu, i když tam rozhodně nepatří. Moc lepších mlátička filmů vážně není. Více na Filmfanatic.cz.

9. duben (2015)

U nás můžeme jen spekulovat, ale Dánové si o tom, jak se postavili za 2. světové války Němcům, můžou točit filmy. Tenhle je navíc hodně povedený, i když je tak trochu komorní. Více na Filmfanatic.cz.

Orel Eddie (2016)

Povedená oslava olympijského ducha, která pohladí. Tomuhle filmu není moc co vytknout. Více na Filmfanatic.cz.

Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)

Nejen Dánové umí. Na severu se prostě seriálům daří a důkazem je i tenhle boj o těžkou vodu. Taková německá atomová famílie, které šli po krku norští odbojáři. Více na Filmfanatic.cz.

Hra peněz (2016)

Je to fajn, ale od takovéhle sestavy prostě čekáte lepší výsledek, než jen ucházející finanční thriller. Levičáctví z toho sice přímo řve, ale co už?! Více na Filmfanatic.cz.

Ve jménu krve (2016)

Mel pořád umí. A je škoda, že v Hollywoodu je v nemilosti, protože jeho drsňáci nám prostě chybí. Kdyby se v závěru zbytečně netlačilo na pilu a nechtělo se přijít s nuceným "šokujícím" zamotáním, byl by výsledný dojem ještě lepší. I tak ale lehce nadhodnocuji a dávám 4*. Více na Filmfanatic.cz.

Everybody Wants Some!! (2016)

Boží pocta osmdesátkám i starým dobrým analogovým prázdninám. Jeden z nejlepších filmů na rozlučku s létem. Více na Filmfanatic.cz.

Green Room (2015)

Šlo z toho vymlátit víc! Hrubě nevyužitý zůstal také potenciál psích mazlíčků. I tak jde ale o fajn thrillerovou jednohubku. Více na Filmfanatic.cz.