47 metrů (2017)

Žraločí minimalismus. Fajn efekty, ale jinak poměrně fantasmagorie. Více na Filmfanatic.cz.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Po prvních dílech docela nadšení. Ale pak mě asi přestala bolet hlava (podobně, jako Matta Dillona po autonehodě) a začal jsem Wayward Pines prokoukávat. Nakonec už jsem v něm i v jeho archetypálních postavách dokázal číst jak Neo v kódu Matrixu a finální zážitek byl tedy daleko méně mysteriózní, než jsem si přál. Více na Filmfanatic.cz.

Mělčiny (2016)

Jednoduše jeden z nejlepších žraločích filmů od dob legendárních Čelistí. Jedna zátoka, jeden žralok a jak to funguje! Více na Filmfanatic.cz.

Stranger Things (2016) (seriál)

Původně jsem si myslel, že dám 4*. Jenže tomuhle seriálu prostě není co vytknout! Perfektní retro, které se jen tak nevidí. Skvělá scifi-hororová podívaná, kteoru Netflix znovu boduje. Více na Filmfanatic.cz.

The Horde (2016)

Sympatické céčko. Hlavní hrdina je dost prkenej, na druhou stranu - jeho skills mu věříte :-) Film si na nic nehraje a gore scény jsou celkem fajn. Stopáž by se možná dala ještě o 10 minut zkrátit (především v úvodu), ale ve výsledku tomu mnohé odpustíte.

The Boy (2016)

V rámci duchařských hororů o posedlých věcech rozhodně vyšší nadstandard. Plní žánrová očekávání, ale dokáže i příjemně překvapit. Více na Filmfanatic.cz.

Man Vs. (2015)

Dokud se film drží v mantinelech svojí ligy, tak vše klape, jak má. Jakmile se snaží být více, než na co má, tak to povážlivě skřípe. Za mě přesto spokojenost. Víc na Filmfanatic.cz.

Southbound (2015)

Hell Yeah! Jedna z nejlepších hororových antalogií, co jsem kdy viděl. Parádní drive, tempo, které vám nedá vydechnout a boží soundtrack! Více na Filmfanatic.cz.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Lepší restart si asi fanoušci Star Wars nemohli přát. J. J. Abrmas ctí ducha původní trilogie, pro někoho sází možná až příliš na jistotu, ale podle mě je to jedině dobře. Více na Filmfanatic.cz.