Úkryt (2011)

Detailní rozbor jedné posedlosti, která může vést k odcizení, nebo také utužení rodinných vztahů. Apokalypsa na obzoru? Více na Filmfanatic.cz.

Matky na tahu (2016)

Holky proti holkám, celkem natvrdo. Koukatelné i pro chlapy, a to i když to nejsou zrovna zápasy v bahně. Více na Filmfanatic.cz.

Příchozí (2016)

Už teď bych Příchozí označil za zlatý kánon inteligentních sci-fi, které nutí k sebereflexi nejen civilizační, ale i osobní. Majstrštyk! Více na Filmfanatic.cz.

Buchty a klobásy (2016)

Nejsprostší animák všech dob. Nechybí vtip ani plejáda originálních nápadů. Šílenost, co musíte vidět! Více na Filmfanatic.cz.

Smrt ve tmě (2016)

V rámci žánru absolutní špička. Nápadité twisty korunují bravurně vystavěné napětí i klaustrofobické prostředí uzavřeného domu. Více na Filmfanatic.cz.

Anthropoid (2016)

Ryze válečný film. Nejde o úplnou pecku, ale kéž bychom dokázali našim hrdinům vzdávat hold takovýmto způsobem i bez cizí (filmařské) pomoci. Více na Filmfanatic.cz.

99 domovů (2014)

Darwinova teorie stále platí. Nedávná finanční krize nám to jenom potvrdila a ukázala svou tvář pro 21. století. Více na Filmfanatic.cz.

Žiť (2010)

Z minima ingrediencí uvařil režisér Jurij Bykov daleko hlubší film, než by kdo čekal. Více na Filmfanatic.cz.

Děda je lotr (2016)

Herecká legenda Robert De Niro táhne nebojácnou sexistickou komedii bez ostychu vpřed. Více na Filmfanatic.cz.