Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Co napsat chytrého? Protože ten film chytrý je a protože si to zaslouží. Co napsat o filmu, který je vším, který přesně popisuje to, co cítíte, který je tím, čím jste? Napsat něco tak úžasného, dát dohromady sympatickou partu lidí a natočit s nimi neuvěřitelně milý a pohodový snímek, to je téměř k nepochopení. A je to velkolepé a úžasné jako život, který někteří z nás neumějí žít.

Až do města Aš (2012)

Kdo nikdy nebyl v Aši, nepochopí.Deziluze a deprese na každém kroku.

Sousedská hlídka (2012)

Bylo by nespravedlivý nenapsat, že jsem se celkem bavil.

Líbáš jako ďábel (2012)

Bavil jsem se, ale ten PP byl naprosto otřesnej.A proto jen 2 hvězdy.

Ruby Sparks (2012)

Povznášející a inspirující střípek ze života, obrázek, pohlednice jedné podoby lásky.Pro všechny nadšené pisálky, pro všechny, kteří rádi sní a kteří mají neuvěřitelně bohatou představivost.

Probudím se včera (2012)

Film svěží a zábavnej.Product placement otřesnej.Proto jen 2 hvězdy.

Ententýky (2012) (seriál)

Velmi milé, vtipné, dobře herecky obsazené.Nejlepší z letošího přívalu podzimních seriálů.

Ztracená brána (2012) (seriál)

Velmi příjemná žánrovka.Potešily mě cameo výstupy pánů Stracha a Karase.Vaše přátelství je tedy již celuloidové :)Netřeba dodávat, že nám dělá radost každičká role nadané Jany Pidrmanové.

Prometheus (2012)

Ne ne, netřeba se obávat.Prometheus obhájil svoji pozici v žánru sci-fi.Mytologie bobtná a zase se zplošťuje, aby nám na konci ukázala záda. Naše cesta pokračuje.