Zone Blanche (2017) (seriál)

Seriál mi sedl dokonale. Parádní temná atmosféra, úžasná krajina. Tak úplně jsem nepobral konec, ale ono je to možná dobře. Na všechny otázky nemusí být nutně odpovězeno.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

No, byla to sračka nebeská a navíc úmorně dlouhá. Takovýko topornýho dřeváka (D. Šafařík) v hlavní roli filmu jsem snad ještě neviděl. Koncesionáře by možná zajímalo, kolit kohle "veledílo" stálo z jejich kapes. Jenže to se v rámci ochrany účetnictví České televize nikdy nedozvíme.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Pro mě více než důstojné pokračování / vyvrcholení hororové legendy, kterou si ještě pamatuju z desáté kopie na VHSce. Věřím, že tvůrci se k tématu ještě někdy vrátí...

Pacific Rim: Povstání (2018) odpad!

Po koukatelné jedničce nám naservírovali zcela zbytečnou prvoplánovou debilitu. Torro se nestydí produkovat už cokoli.

Stav milosti (1990)

Pro mě to byla úmorná nuda, nekonečná, nekončící. A to jsem velký fanda všech hlavních protagonistů (Penn, Oldman, Harris).

Yessongs (1975)

Milovník artrocku a fanoušek jedné z nejvýznamnějších kapel rockové historie nemůže nedat plný počet hvězdiček. Geniální hudba, která se nemůže nikdy oposlouchat.

Stranger Things (2016) (seriál)

Pro mě naprostá bomba. První série shlédnuta za tři večery, druhou začnu ještě dnes. Vynikající scénář, žádná hluchá místa, žádné patetické kecy nebo hloupé rozmělňování děje kvůli udržení stopáže. A v neposlední řadě vynikající výkony dětí v hlavních rolích. Upraveno po třetí řadě: Ani třetí série nepolevila z kvality, možná trochu pomalejší rozjezd, ale o to lepší závěr. Zkrátka jeden z nejlepších seriálů všech dob. Škoda jen, že česká distribuce DVD a BD nevytáhne hlavu z p*dele a vydává prakticky výhradně infantilní krávoviny holywoodstého mainstreamu, které za opakované shlédnutí nestojí ani omylem.

Zobani (1993) (TV film)

Jediný film, který věrně zobrazil realitu základní vojenské služby v celé její nahotě. Všechny ostatní filmy případně seriály byly nesmyslné sračky.

Blade Runner 2049 (2017) odpad!

Nebavil mě původní B.R., nikdy jsem nepochopil, co je na tom filmu tak výjiměčného a nedal jsem ani tuhle "supernovinku". Po 25 minutách jsem to vzdal a nikdy více. Něco tak nudného a otravného jsem už dlouho neviděl.