• Romantický

Profesionálové (2008) (seriál)

Zo zaplavy sucasnych slovenskych serialov toto radim k lepsej polovicke. Ale su urcite vydarenejsie a menej vydarene diely. Da sa pri tom oddychnut a zasmiat.

Susedia (2006) (seriál)

Prosím, prečo chceme gaučovému seriálu vyčítať, že postráda intelektuálny humor?! Ide o zábavu pre bežných ľudí s množstvom komických situácií, možno aj opozeraných z iných sitcomov, ale určite aj celkom originálnych. Ja som ho mal celkom rád a prial som tvorcom aj tú pozoruhodnú sledovanosť. Ak sa niekomu Krausov humor zdá priblblý, nech sa páči, ale ja som sa väčšinou bavil. A herecké výkony (jasne že trošku exponované – veď ide o sitcom) sa mi zdali vcelku vyrovnané.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Keď pozerám tento film dnes po n-tý krát a smejem sa už pred očakávanými fórmi, tak tomu filmu proste asi patrí 5 hviezdičiek. To je všetko.

Panelák (2008) (seriál)

Sorry, ale tie debaty a komentare na urovni "odpad" mi pripadaju ako keby vegetarian hodnotil chut steaku. Je to denny serial! Co by ste od neho ocakavali, pani a damy? Je to stredne prepecene, nie prilis koreniste, ale da sa to jest a klobuk dole pred schopnostou takto dlho udrziavat aku taku dejovu nit. Ano obcas je to pripecene viac, obcas naivne, ale casto aj celkom vtipne a - jedle. Davam ***. Len tak na okraj: casto sa objavuje dobry vyber hudby v pozadi.