Bez servítky (2009) (pořad)

Dá sa pri tom pekne odreagovať. Mám z tamať dosť dobrých receptov. Obyčajný ľudia mi tam nevadia. Aspoň sa cítim akoby som bol každý deň na navšteve u niekoho iného.

Horší než smrt (2007)

Kokos. Toto bol riadne čierny humor. Len škoda, že to tam nejako neoživili. Bola by sranda, najme na pohrebe, aj keď tam boli dosť trapnosti. Ten trpaslík to schytal chudák, ale pobavil ma a dosť :)

Temný úsvit (2006)

Bale ma sklamal. Ešte som sa tak nenudil. Najme prvých 30 minút. Ďalšie 20 som prespal. Niekedy počas pozerania tých prvých 30 minút som sa hanbil za tých hercov, čo to tam vyvádzali. To je veľký Shit.

Superstar (1999) odpad!

Televizor nieje len na porno, ale ani nato, aby som sa díval na takéto dristy. Ani by som nepovedal, že je to komédia

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Mne sa tento horor dosť páčil, možno aj viacej ako prvý diel. Celý čas som bol pod napetím a len tipoval som kto padne prvý :D

Malí rošťáci (2006)

Chudák šéf letiska, ale skončilo to v pohode. Mám rád takéto komédie, kde sa zoznámia mladí ľudia. A nemusia byť pekný ako Megan fox :P

Parker Kane (1990) (TV film)

Nie je to nič extra, ale dívať sa na to dalo. Jedine mínus v tomto filme pre mňa bolo to, že sa robil až priveľkým frajerom. Ale aj tak tri hviezdičky si to zaslúži

Gran Torino (2008)

Nemám slov na takýto vynikajúci film. Clint Eastwood si to zahral aj odrežiseroval. Nad jeho výkonom vo filme som v úžase. Hneď si ho pridávam ku obľúbeným hercom.

Most (2003)

Je ťažko sa rozhodnúť, či obetovať svoje dieťa alebo stovky ľuďi vo vlaku. Ale spravil to rozumne, aj keď mu zomrel chlapec. Vďaka nemu prežilo stovky ľudí. Závislé dievča na drogách, čo sedelo vo vlaku , pochopila čo sa stalo, a uvedomila si že život je dôležitý. Pochopila, že ten otec čo stratil syna, dal jej šancu žit ďalej. Tak prestala so svojimi závislosťami. Videla otca chlapca len tak stáť pri koľajnici a smutne pozerať sa na vlak . V živote som videl veľa filmov, ale tento má asi najviac dojal a dodal do života sebavedomie ktoré som potreboval... 98 %