Vytoč mého agenta (2024) (seriál)

Od tvorby TV Prima člověk tak nějak nic nečeká, o to větší překvapení se v tomto případě jedná. Lehká zábava, ale se skvělými výkony všech herců - jak těch, kteří hrají sami sebe, tak agentů. Jako asi v každém epizodním seriálu kvalita jednotlivých epizod lehce kolísá, ale v globálu se jedná o fajn počin, na který se dobře kouká. 7/10

Tetris (2023)

Svižně natočené drama o složitém získávání licence jedné z nejoblíbenějších her. Herecké výkony na jedničku, skvělá hudba a správně špinavý vizuál SSSR nápaditě doplňuje 8 bitová grafika. 8/10

Princ Mamánek (2022)

Pohádka, která srší nápady, jejichž realizace je bohužel na půl plynu. Velká škoda, potenciál to mělo obrovský. 5/10

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Hezká a originální pohádka od našich sousedů. Jen se obloukem vyhněte českému dabingu. Nic horšího jsem dlouho neslyšel. 7/10

Buď chlap! (2023)

Po velmi slibném začátku nastoupí kemp Ondřeje Sokola s těmi nejtrapnějšími vtipy a kvalita filmu jde strmě dolů. Po krátké zápletce je najednou konec a pravděpodobně už zítra si na toto dílo ani nevzpomenu. 3/10

Zákony vlka - Série 1 (2023) (série)

Oceňuji každé oživení v ději těch stovek kriminálek, které na nás TV produkce chrlí. Začátek vypůjčený z Banshee (seriál) (2013) se slušnými případy i hereckými výkony. 5/10

Zákony vlka - Série 2 (2023) (série)

Druhá série o fous lepší, jak v jednotlivých případech, tak v hlavní dějové lince. 6/10

Leo (2023)

Fajn animák pro celou rodinu, ve kterém se bohužel příliš zpívá. 6/10

Nyad (2023)

Sportovní dramata, ve kterých chudák ke slávě přijde, moc v oblibě nemám. Ale tento snímek mě od první minuty přesvědčil, že se jedná o něco výjimečného. Díky skvělé dramatizaci je i poměrně jednoduchý příběh velmi napínavou i akční záležitostí a vyznění závěrečného poselství není vůbec křečovité. 8/10

Oktopus (2023) (seriál)

Po Volze další skvělý počin Jana Pachla. Na rozdíl od tuny generických kriminálek, které po se valí ze všech našich televizních kanálů, se jedná o velmi osobité a výrazné dílo. Jednotlivé případy mají hlavu a patu, casting se povedl na jedničku, hudba od Michala Pavlíčka je správně ponurá a kamera je v některých momentech až neuvěřitelně skvělá (Mácháč). Jen ten konec by si zasloužil ještě trošku péče. 8/10