Bony a klid 2 (2014) odpad!

Bohužel novodobé pokračování starých hitů by mělo být úředně zakázáno, tohle je naprosto otřesný příklad, jak lze zkazit původní film, přestože, původní postavy nechybějí a opět režíruje Vít Olmer, 27 let rozdílu, je zkrátka hodně. A obsadit do hlavní rolích J. Prachaře a ušatou miss Kratochvílovou bylo tím posledním hřebíčkem do rakve...

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Tvůrci si řekli, že čtyři je málo a tak udělali pětku. A dokázali nemožné, ještě horší než předcházející díl a ani jedna dobrá scéna s Robertka s Hana Čížovou a závěrečná s Robertem Rossenbergem to nezachrání. Navíc, už ani Josef Laufer se ve filmu nevyskytuje.

Šaty až na zem (1986) (TV film)

Musím přiznat, že se mi to docela líbilo. Skvělé obsazení Roden, Poloczek, Lukešová, Synková a Pomeje. Nálepková už horší, ale jinak na 80 léta fakt dobrý. Malá situační komedie, o mladíkovi, který slaví právě osmnácté narozeniny. Rodiče v Jugoslávii a tak doma se pořádá mejdan k dovršení dospělosti. Ríša dostane jako dárek od nejlepšího kamaráda Čomby dvounohý dárek a to je teprve začátek kolotoče...

Muž na radnici (1976) (seriál)

Další ze socialistických nadlidí, tentokrát František Bavor. V hlavní roli soudruh Buchvaldek. Obětavý funkcionář a nepochopený vizionář představy starého Kunštátu v moderní město...Jen ten rodinný život: nejdříve vdovec, pak paroháč, dcera zbouchnutá od zmetka, syn pěkný prevít a nakonec šťastný happy end s novou ženou.

Okres na severu (1981) (seriál)

Tak tohle by měli vysílat 24 hodin denně společně s Hamry, Gottwaldem, Rodáky a Mužem na radnici, největší socialistické perly!!Soudruh Moučka v životní roli!!Pepíček Bek musel být přeobsazen. Ten soudruh Pláteník je snad nadčlověk, co všechno dokáže stihnout. A navíc má doma problematickou dceru a zetě. Dnes určitě herci jako Štěpnička, Švehlík nebo Paulová, nebudou rádi vzpomínat na účinkování v tomto skvostu.

Já, Mattoni (2016) (seriál)

A máme tady další historický seriál, První republika nestačila?tak uděláme další skvost...tentokráte o historii Mattoni. Snad jen pro milovníky historických kostýmů a pro obdivovatelé vnadů T. Vilhelmové...

Poslední americký voják (1988)

Ano zlaté osmdesátky, rychlodabing, spousta masa...chvíli jsem si myslel, že se jedná o dalšího Ramba.

Trust (2010)

Jojo v hlavní roli můj oblíbený Clive Owen, který se schopen opravdu zahrát snad všechný možné postavy. Hrozba internetu je stále aktuálnější, nikdo neví, kdo se skrývá na druhé straně, jak se o tom přesvědčila 14 letá Annie, která přestože jí pedofil znásilnil, hodně dlouho nemůže uvěřit, že už ho neuvidí!! dost realisticky natočený film.

Orel Deváté legie (2011)

O něco slabší než Centurion, ale zase lepší závěrečná akcička, proto dávám stejné hodnocení 3*

Centurion (2010)

O chlup lepší než podobný film Orel deváté legie, jeden obrovský masakr, který přežije jen hrstka mužů, kteří se snaží zachránit útěkem do bezpečí, na závěr pak boj muže proti muži, když pomineme historické omyly, slušný film