Místo u moře (2016)

Někdo mě měl varovat, že zde hraje Matthew Broderick, protože jsem to nečekala a strašně jsem se lekla. :-) Casey Affleck by se měl přihlásit do soutěže o nejdivnějšího člověka na planetě . Ale tady to tak nějak sedělo k jeho postavě člověka s tak příšernou minulostí, že je naprosto bez budoucnosti. A líbilo se mi, že se film nesnaží o optimismus, že tentokrát je konec stejně bezvýchodný jako začátek a mezitím jsou jenom střípky úlevy od bolesti, která nemůže skončit.

Pochybná žena (1946)

Film velice Hitchcockovsky kvalitní s mnoha zapamatovatelnými scénami, ale celá ta americká špionáž mi připadala velice amatérská.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Hezky tam na tom ostrově hráli, je vidět, že ještěři mají slušný hudební vkus. Samuel L.Jackson si hlasitě řekl o zlatou malinu, Tom Hiddleston byl u vytržení v čem to hraje, že sem tam zapomínal, že vůbec hraje, takže opravdu jediná normální postava byl Reilly. Kong byl fajn, ale moc prostoru nedostal. Ovšem jako zábava to nebylo tak nejhorší, ale dost obsahově odfláknuté.

Vertical Limit (2000)

Myslím si, že nemůže existovat moc horších filmů o horolezcích. Taková snůška neuvěřitelných blábolů a přepálených situací se hned tak nevidí. Když jsem si uvědomila, že film byl uvedený bezprostředně po smrti Billa Paxtona, tak doufám, že to nebylo na jeho počest, protože ta role byla příšerná.

Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den (2014)

V Americe je fakt zvykem chválit dítě i za to, že se nadopuje sirupem proti kašli a naprosto zničí divadelní představení? A rodina je přednější než ples s krásnou dívkou, která s vámi počítá a překousne i bledě modrý smoking? To jako fakt? Tak ještě štěstí, že žiju v Evropě.

Pod toskánským sluncem (2003)

Typický tříhvězdičkový film, který musí asi najít neokoralé srdce chovající naději, že najde berušky a najde se vlak, který pojede po zbytečných kolejích, aby se stal pětihvězdičkovým. Pro nás cyniky to je jenom docela pěkné podívání na Toskánsko a Marcella.

Nahá kořist (2007)

Docela dobrý nápad, který šlo zpracovat i lépe, ale také rozhodně i hůře.

Pavučina snů (2003)

Když už byl skoro konec a tvůrci se dostali asi tak do poloviny knížky, tak mi bylo jasné, že konec bude zmršený. Ale ta první část byla docela dobrá. Budu se opakovat, ale kouzlo Kinga je v jeho způsobu vyprávění příběhů slovy ne obrazem.