Nebe, Peklo (2010)

Líbí se mi jak jsou ukázáni lidé, kteří jsou z mého pohledu úchylní. Líbí se mi jak mají své úchylky rádi. I když někdy mi z nich bylo fakt zle.

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Dostal jsme co jsme čekal. Zanícený způsob vyprávění a šťourání se v tématu, až to bolí. Mylsím, že se z toho vytěžilo co se dalo.

Druhá strana mince (2009)

Spíše tragedie než komedie. Další film, po mělkém hrobu, kde řeší kam s mrtvolou. člověka nakonec zamrazí, když syn hlavní hrdinky si myslí, že jeho otec byl hrdina a zatím ...

Dobré srdce (2009)

Mě se to líbilo. Nic složitýho, vtipné dialogy. Ten o brokolici si budu ještě dlouho pamatovat. A ten závěr mi nepřišel až tak strašnej. Dovedu si představit i horší.

Zelená míle (1999)

Novodobý příběh ježíše krista? Nadpřirozené schopnosti a závěr mi to hodně připomínají. Líbí se mi jak režisér dokáže ohladit hrany všeho co by zavánělo nějakou nepříjeností. V tom filmu se vlastně nestane nic zlého co by nebylo posléze potrestáno. Herecký výkony mi přišli úžasné od všech.

Samaritánka (2004)

Sonda do společnosti, kde čest ještě něco znamená. Vyprávění příběhu a jeho realita zaujme a je kladem příběhu. Podzimní příroda vše ještě dotváří.

Kmotr (1972)

No že by to byla taková bomba, to tedy ne. Je to dobře udělaný film a pěkně se na to kouká. Očarován určitě nejsem, ale potěšen určitě.

Chicago (2002)

Od začátku do konce strašná nuda. Pár monetů tam ušlo jinak by to pro mne byl odpad. Ty momenty byly hlavně ve spívané části.

Avatar (2009)

Na ten film s emi nějak nechtělo. Teď jsem ho viděl a musím, říct, že to nebylo špatné. Ale i tak mi přijde že je mnoho povyku pro málo. Takový sci-fi tamenc s vlky. Ale ten je zajímavější. Myslím, že by se dalo vymyslet víc potvor co tam mohly běhat, jestli tam byklo 10 druhů zvěře bylo to hodně. No as došli prachy a nebo by se vydělla málo. Na továrnu na peníze to nebylo blbý.

Ať žijí rytíři! (2009)

Mě se povedlo u filmu si odpočinout. Je to trochu přitažené za vlasy, a některé herecké výkony stojí za nic. Ale dokážu si představit, že to pustím synovi a nebudu se stydět.