• Pohádka

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Jedna za skvělé výtvarné zpracování, ale to je asi tak všechno. Vtipný moment, když se popravčí chystá seknout hlavu odsuzenému a maminka říká synkovi: "Jen se dobře dívej, taky si po sobě nechtěl uklízet hračky" To jsem se opravdu zasmál, jinak jsem u toho skoro usnul.

Super lux (2002) odpad!

Odpad všech odpadů... bože to se ani nedalo dokoukat

The Butterfly Effect 3: Revelations (2009)

První díl Butterfly Effect mám mezi deseti nejoblíbenějšími, zde se mi chce skoro plakat, protože jak zde už myslím někdo řekl, s jedničkou je shodný snad jen název, jinak béčková krimi s průhledným koncem

Postal (2007)

Rozjezd dobrej, ale od 2/3 filmu už to šlo jen dolů, dolů a dolů a s tím i mé hodnocení. (ale na krátkou obhajobu, některé scény --- vlastně hned ta úvodní v letadle nemá chybu!!! i kdyby jste to nechtěli dokoukat, tak tahle za to stojí!) -- jo a kočka tlumič--- i přesto že mám doma dvě čičiny, mě opravdu pobavili, ale to nestačí :-(

Zkoušky z dospělosti (1980) (seriál)

Soudružky a soudruzi toto při reprízách už opakovaně asi shlížet nebudu.

Janek nad Janky (2003) (TV film)

Liška ani Pecha tuto ne zrovna silnou pohádku rozhodně nezachránili, někdy spíše naopak. Škoda

Růžový květ (1992) (TV film)

Použitý filmový pás by si určitě zasloužil něco duchaplnějšího.

Sloní muž (1980)

Smutně kruté a velmi poutavé Je zde někdo, kdo potřebuje opravdu podat pomocnou ruku, o nic přitom nežádá a mezi tou "lidskou chátrou" stále ještě existuje několik vyjímek, kteří tuto ruku podají, aniž by v tomto tak samozřejmém gestu očekávali jakýkoli osobní prospěch.

Prázdniny v Římě (1953)

První film, který jsem viděl s Audrey Hepburn. Když jsem se občas k někomu podíval mezi oblíbené herečky, tu a tam jsem narazil na černobílou fotečku Audrey a já si říkal, copak na ní asi všichni mají. Po shlédnutí Prázdnin v Římě jsem pochopil. Úžasná, roztomilá a nenucená, navíc s Gregory Peckem dotváří perfektní pár. Shlédl jsem už i její další filmy, ale tato komediální lovestory, navíc v uličkách Říma, je zkrátka neopakovatelná.

Podvodníci (1998)

Docela mě překvapuje nízké hodnocení, protože takovou plejádu herců v tak svižné komedii se jen tak nevidí. Bavil jsem se skvěle od Buscemiho pokusů o sebevraždu, přes geniálně parodovaného nácka až po Plattův převlek za manželku Tucciho.