• Pohádka

Sex Tape (2014)

Do poloviny ještě částečně koukatelné a poté už to šlo jenom dolů a dolů, škoda plytkého scénáře.

Co jsme komu udělali? (2014)

Naposledy jsem se takhle zasmál u Drž hubu. Od první chvíle geniální komedie, která vám nedá vydechnout, skvělé hlášky, originální námět, chvílemi jsem se bál, že má těhotná manželka od smíchu porodí :-) Opravdu doporučuji!

Need for Speed (2014)

Když jsem viděl místní hodnocení, tak jsem tak nějak přestal uvažovat o tom, že si film vůbec pustím. Po shlédnutí dílu Top Gear, kde Aaron Paul zajel do tohoto dílu nejlepší čas a následně pustili krátký sestřih z Need for speed, o kterém prohlásil, že žádné záběry s auty nejsou dělány počítačově, ale naživo, změnil jsem názor a rozhodně nelituji. Kdyby byl tento film hodnocen reálně, tak bych dal asi zlatý střed za tři, abych ale vyvážil odpady a jednohvězdy, dávám o jednu víc, protože jsem se u filmu ani při jeho delší stopáži vůbec nenudil. Skvělé lokality honiček a pár kousků bylo opravdu originálních.

Setkání s hvězdou - Jana Hlaváčová (2012) (epizoda)

Odvážil jsem se opět jednou v neděli večer zapnout tv, že zkusím nějaký ten český povídkový a hle ono je to koukatelné, ne ono je to velice dobře koukatelné, kdopak že to režíroval? Á pan Jiří Strach, tak už jsem doma.

Zmizení (2013)

Žádné zbytečné natahování ani logické trhliny, ponurá atmosféra, prostě skvělé až do poslední minuty a to doslova.

Wilbur se chce zabít (2002)

V začátku jsem se smál každých pět minut, konec upadá do lehkého melodramatična. Výborní herci a kamera, leč k závěru filmu už ničím zvláštním nepřekvapuje, ale i tak stojí za to shlédnout, už jen díky "zvláštní dánské" melancholické atmosféře.

2 zbraně (2013)

Smrtonosná zbraň v moderním hávu. Zábavná podívaná.

Vítejte v džungli (2013)

Zda někdo čeká na vysoké kopy akčního hrdiny, tak ať na to rychle zapomene, ovšem kdo NEČEKAL poměrně slušně rozjetou parodii na téma Pán much, ten se bude bavit. Když porovnám s chybami ve scénáři u JCVD který má poměrně vysoké hodnocení, tak zde dávám o hvězdu víc, protože "zde" jsem se bavil.

Mafiánovi (2013)

Ale jo, proč ne mám pocit, že jsem něco podobného už viděl, ale podstatně hůře zpracované, De Niro/ Lee Jones umí dobře pobavit.