• Pohádka

Bang Bang! (2014)

Ale jo, efektními scénami nabitá akční "romantická" odychovka se spoustou klasických úsměvných bolly prvků. Hudba našláplá alá Dave Guetta, ale se sárí v tanečních scénách zde rozhodně nepočítejte. Spíše roadmovie skrze velká města včetně Prahy a dozvímte se, že Hirtik dá jezero na jeden nádech.

Beznadějný trouba (2011)

Pohodová, nenásilná komedie klidně plynoucí s očekávaným hapíkem. Ale díky níž jsem především dostal do podvědomí překrásnou herečku Janet Montgomery.

Děda je lotr (2016)

škoda - co víc dodat herci by zde i byli, ale ten zadupanej scénář :-(

Zázraky z nebe (2016)

Dobře zahraný, silně emotivní snímek (pokud máte vlastní děti), doktor Nurk byl ukázkovým příkladem profesionálního přístupu. Poměrně silně věřící film, se kterým budou mít naopak zarputilí ateisté asi velký problém. Mě osobně se líbila myšlenka víry v to, že existují dobří lidé, kteří jsou ochotni pomoci. Jinak co se týče zdravé výživy rodiny si asi v závěru udělá každý sám.

Zúčtování (2016)

Jsem na vážkách zda dát plné hodnocení, ale uvidím po druhém shlédnutí. Zatím jedna z nejlepších akčních chytrých pecek, kde jsem nemusel řešit logický trhliny a přesto, že bojové akce proběhnou jen v několika úsecích, tak ty jsou ale nasázené v tvrdé nekompromisní řežbě, zpátky ni krok. Paráda.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Jedna hvězdička za pirátský make-up (Jana Dolanský), hezká zvířátka a připomínku mé dovolené v Chorvatsku. Pásový kulomet ode mě odstřílel i tu druhou hvězdu.

3 dny na zabití (2014)

Příjemné překvapení, které funguje po akční stránce ale především i po té humorné. Fajn oddychovka, která nenudila.

Timeless (2016) (seriál)

Herci mi nevadí, nejsou křečovití a neblábolí úplný nesmysly jako jiní v podobných seriálech. Vcelku příjemná odechovka po deváté večer. Po pátém dílu prozatím za 3 a nechám se překvapit kolik je pravdy na tom , že od šestky je to prý bída.