• Pohádka

Expanze (2015) (seriál)

Po delší době jedna z dobře koukatelných scifáren.

Půlnoční dítě (2016)

V poslední části alespoň nějaká gradace a trošku toho sci-fi, jinak zbytečně zdlouhavé a natahované, jak starý ruský fimy :-)

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Skvěle zahraná (Johnny Depp) ovšem příběhově nijak zvlášť vybočující gansterka. Ne že by se při ní člověk přímo nudil, ale za měsíc si na ni asi ani nevzpomenu.

Aeon Flux (2005)

Trikově dobře odvedené akční sci-fi, jehož unavující děj nezachrání ani velice "cool" Charlize Theron.

Pohádka pohádek (2015)

Stále jsem čekal, kam se posune děj, až po přetrpění nudných a místy slušně zvrhlých scén, jsem se dočkal konce nekonce. Jedna hvězda za zlobra a druhá za blechu, pro mě osobně škoda času.

Dávám tomu rok (2013)

Já jsem tomu dal půl hodiny a pak jsem to vzdal. Tento druh trapného humoru nemusím,

Temný případ (2014) (seriál)

Pět za první sérii. U druhé tak mezi 3-4 hvězdami.

Most (2011) (seriál)

Po shlédnutí posledního dílu druhé série zvedám hodnocení na pět hvězd a těším se na třetí, protože jak Martin tak Saga mi přirostli k srdci. Po temném případu opět jedna dobře koukatelná kriminálka.

Chlapectví (2014)

Tak nějak dobře natočený i zahraný film o normálním dospívání chlapce a sestry s matkou, která se snaží zajistit rodinu a během toho než dovede děti k dopsělosti, vystřídá několik chlapů. Žádné výrazné poselství ani momenty, které by mě posadily na zadek.

Tři životy (2007) (TV film)

Pohádka, kterou jsem neznal a shlédl až ke konci roku 2014. Nechápu tak průměrné až nízké hodnocení, pohádka utekla jako voda a nemám nic výrazného co bych vytknul. A ruku na srdce, ve spleti naservírovaných pohádek ve vánočním čase, krom zažité klasiky, se jedná o lepší nadprůměr.