• Pohádka

Raubíř Ralf (2012)

Tak to že se mi během filmu začnou vybavovat staré hry, které jsem pařil někde na prvním stupni základní školy, jsem nečekal. Ralf mi tak nějak přirostl k srdci a určitě se k němu opět někdy rád vrátím.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Snobská jízda, která je lehce mimo mé chápání, ale tak skvěle zrežírována, že se nemohu dočkat třetí řady v létě.

Láska je láska (2012)

Po přečtení některých komentářů jsem se trochu obával, ale nakonec jsme se s přítelkyní docela bavili a z toho všeho, co se dnes z českých novinek na nás valí a snaží se tvářit jako komedie, tak tento snímek spíše převyšuje. Trochu souhlasím s komentářem od "paascha", ale i tak se narozdíl od něj přikloním spíše k těm čtyřem, právě kvůli šedému podhoubí současné komediální české produkce.

Tohle je Sparta! (2008)

Jo jo totální ptákovina, ale dávám jednu hvězdu za Britney a porotce zkopnuté do díry.

Útěk z MS-1 (2012)

Vcelku svižná akční pohádka, která vykradla co mohla.

Může to potkat i vás (1994)

Tak tento snímek jsem vůbec neznal a musím říct, že jsem při něm strávil příjemné nedělní odpoledne.

Mise na Mars (2000)

Vem si ten kyslík, vem si ten kyslík - "to je dobrý já to zvádnu bez něj" pár dost nelogických vsuvek ale jinak se to dalo a překvapivě zajímavé finále.

Správná volba (2008)

Je vidět že "Kosťovi" není úplně jedno co se děje např. s ekologií (financování technologií na odstraňění ropy z moře) nebo co se děje s Americou. Tím myslím, že je podepsán jako spoluproducent této lehké komedie/parodie na americké volby, která výrazně nevybočuje ani netratí, ovšem kde se mi jako herec v roli vydláka opravdu líbil.