Insidious 2 (2013)

Film si stejně zaslouží odpad... jinak řečeno to, co se potom stane, když se budete dívat sami doma ve 12 večer...ideálka pro lidi trpící zácpou...co píšu tento komentář, stále mi běhá mráz po zádech, takže hádám, že film svůj účel splnil na výbornou.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Vždycky to bylo trochu sci-fi, ale tento díl je už opravdu extrém... pokud divák vynechá myšlenky nad tím, co je a co není možný, je to solidní akční jízda, přesto to vidím spíš na 3, ale z nějaké nostalgie a celkově příjemného prostředí z vybraných lokací dávám za 4.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Přišlo mi to lehce...taková verze pro děti, žádná krev, žádný nahý ženský, prostě nic, co do podobného žánru patří. Akční scény rozstříhané na miliardu záběrů a z toho super zážitek mít nemůžete, když neustále přemýšlíte, co se tam vůbec děje. Toto Steven i Keanu zvládali podle mě líp...Zvlášť Stevenovo lámání kloubů a tady bylo tolik příležitostí, ale Liam vyměkl a vše řešil v rukavičkách prostými údery. Tak či tak, o úplný propadák nejde, film má slušné tempo a uteče rychle, přesto nic velkého nečekejte... myslím, že těch 50% je objektivních i na moje mnohdy čiště subjektivní hodnocení.

Superžralok (2011)

Věděl jsem, na co koukám a myslel si, jak mě nemůže nic překvapit, ale ten tank:-D ... dle komentářů vidno, že nejsem jediný, koho tato dokonale zpracovaná scéna zaujala :-D hvězdičku za v podstatě nejabsurdnější a nečekaný konec ...a nebo ne, bude ta hvězda za tu luxusní reportérku :-D

Pán Domu (2005)

Tommy a ten jeho věčný kamenný výraz...zahrál to dobře a i když jsem to párkrát viděl, vždycky se pobavím. Taková pohodová jednohubka.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Tolik nevinných zvířátek tam zahynulo... ale bylo to velkolepé, zajímavé a hlavně, bavilo mě to celou dobu i přes delší stopáž.

Red Light Girls (2009) (seriál)

Vždycky jsem se chtěl podívat na privátek...a asi se mi to konečně splnilo. Díky Bohu, že to bylo nakonec jen v televizi. Dávám 3* prostě za to, že i když samotný dokument není nic moc a většina rozhovorů je na úrovni člověka s IQ houpacího koně, tak přesto osvětluje prostředí, které je pro mě tabu a teď vím, že o nic nepřicházím.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Asi jsem čekal příliš. Nebylo to tak velkolepé, jak závěr Pána prstenů, mohlo se z toho vytřískat víc. Bitva pěti armád měla být ta největší, ale mně to tak nepřišlo...jakoby Jacksonovi došel trochu dech. Je ale možné, že moje očekávání bylo tak vysoké, že bude chvíli trvat, než najdu v sobě objektivní názor. Konec konců, film byl i tak úžasný a kvalitou hodně vysoko. Určitě za kino a ve srovnání s ostatními filmy tady v databázi, za 5 stars stojí:-)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Věděl jsem, co bych napsal, ale je zbytečné se opakovat, komentář od Giggs Man to přesně vystihuje. Film celkově žádný TOP není, ale je třeba hodnotit komplexně a ty efekty tomu dávají šťávu. Celkově dobré, ale koukat na to bez domácího kina na plný koule a kvalitního 3D, hodnocení bude jinde... přesto, těším se na dvojku a naši sousedé zrovna tak.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Nechápu lidi, co to uprostřed filmu zabalí a jdou domů. Ja se několikrát přistihl, jak vůbec nevnímám okolí a jsem přímo součástí děje, jakobych tam byl, a to se mi často nestává. Mimo osob trpících arachnofobií, můžu vřele doporučit. Viděno ve 3D, které se taky povedlo. Jinak Bombur je největší borec.