Kocour v botách (2011)

Nevtipne momenty ze Shreka byly vystřihany a naservirovany divakovi, jako "novy" film. Pro děti jistě zabava, ale pro odrostlejši divaky těžko. Naštěsti to rychle utikalo. >DVD 3D

Tupíři (2010)

Přijatelnějši než original. A nejlepši na tom je, že to je parkrat i vtipne >DVD 2D

Stmívání (2008)

1* za herečku a -10* za tu naprosto debilni kameru. A ted už jen 4 dily :) >DVD 2D

Válečný kůň (2011)

POZOR, OBSAHUJE SPOILERY. Filmu neni co vytknout, po všech strankach( at už vyprava nebo kamera) vše funguje jak ma. Ale co mi vadi u takovych filmu je, že se snáži za každou cenu dojmout a nijak zvlašť se jim to nedaři. A přitom stačilo tak malo- na konci kůň přežije a to je největši zklamani filmu. Kdyby se shledal se svym "panem" a byl natolik raněn, že by umřel, rozplakalo by to daleko vice lidi a myslim že i mě. Viděno v kině

Železný obr (1999)

Užasne, vic neni třeba psat. >DVD ve 2D

Království nebeské (2005)

Scoot byl asi mimořadně najebany, protože tenhle film je přinejlepšim blbost. Je fakt možne a dokonce pravděpodobně že lidi kvuli bohu magořili tak nějak vic než dneska. To však neznamena, že budou i ve filmu. 144min bych rozdělil na 3časti: 114min- nuda, 20min-konečna(nutno podotknou, že velkolepa) bitva(za tu taky ta jedna hvězda) a 10min- titulky. Už to nechci znova vidět, stavaji mi chlupy po celem těle jen když slyšim nazev. Viděno v TV

Dokonalá bouře (2000)

'Dokonala bouře rozhodně neni dokonaly film ale přijemne herecke obsazeni přidava filmu na kvalitě. Je sice fakt, že jit na nebezpečnou misi kvuli rybam je hloupost, ale to je, diky bohu, jedina hloupost ve filmu. Viděno v TV

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

V podstatě jsme dostal to, co jsem chtěl. Jen je škoda, že Sherlock je až přiliš nesmrtelny a strčil by do kapsy nejednoho Bruce. Perfektni vizualni efekty ke kterym by se maximalně hodilo 3D(akce v lese je přimo uchvatna). Lepši než jednička v každem ohledu. A už ted se těšim na třeti dil. Viděno v kině 2D