• Pohádka

Příchozí (2016)

Musím říct, že ačkoli bych možná škarohlídsky některé momenty chtěl rozpitvávat jako "to přece nevychází" (jak to, že emzáci pochopí první slova a třeba rozdíl mezi "člověk" a jmény?)... Tak mi to nakonec nevadí. Celek totiž tyhle jednotlivosti přebil. Well done!

Matky na tahu (2016)

Být dobrým rodičem je fakt makačka ;)

Bananas in Pyjamas (2010) (seriál)

why oh why... tohle natočil někdo za trest a pak to viděly sestřenice mé dcery a zanesly tenhle mor i k nám domů :(

Máslo (2011)

4/5 - ale z toho tak dvě hvězdičky jsou za samotnou ideu natočit film o máslu. Máslo! Viz: http://maslo.cz

Teorie tygra (2016)

Dal bych tomu tak tři a půl - protože těm ženským jsem to prostě nevěřil. Ale jinak pár super hlášek a Kohák nebyl vůbec tak marnej, jak jsem čekal podle komentářů ;)

O Malence (1994)

Je to upřímně dost bída :(

Kobry a užovky (2015)

Klobouk dolů. Herecká jízda, skvělý scénář, uvěřitelné dialogy, perfektní režie. Pro mě jeden z nejlepších českých filmů posledních let.

Fúsi (2015)

Vynikající film, Fúsi je borec :) a teda mě to depresivní nepřišlo vlastně vůbec - smutné občas ano, ale vždyť to má konec otevřený a Fúsi to prostě dal!

Noc plná zázraků (2011)

a tak jo, dám plný počet, protože ve svém žánru to bylo fakt dobré a bavil jsem se i dojímal docela dost :) ideální pro sledování pod peřinou v zasněžený večer :)