Svatyně zla (2013)

Tento film je asi taký horor ako ja jadrový fyzik. Tieto FF-ká by mali už vážne zakázať, ale niee, práveže sa množia ako huby po daždi. Roztrasená kamera ma vie teda poriadne nasrať, ale ešte viac ma dokáže tlupa prijebaných ľudí s vymytými mozgami, čo na slovo počúvajú jedného fest nesympatického manipulátora, ktorý zmanipuloval aj sám seba. Aby som sa ja otrávil..

Everly (2014)

Musel som to miestami pretáčať..Salma stále šťava.

Haunt (2013)

Podla komentov som čakal riadnu kravinu, ale celkom to ušlo..

Dárce (2014)

Čo sa Vám vlastne nepáčilo?

Láska na kari (2014)

Veľmi milý a pozitívne ladení film, po ktorého zhliadnutí ste možno dojatí, možno máte nejakú tú slzičku v oku, máte dobrý pocit ba až priam pokoj v duši. Ja som mal všetko. Pre mňa to bola dokonalá omáčka navarená podľa mojej chuti. Neodporúča sa však pozerať to o hlade. To indické jedlo vypadalo hovädzsky chutne. Skvelé!

(Ne)zadaní (2013)

Je to fajn oddychovka, ktorá ma párkrát donútila zasmiať sa nahlas. Vadí mi Miles, pretože je ohavný a hrá sa na to čím nebude nikdy, ale hrá to dobre..asi tomu aj sám verí. V podstate je to romantická komédia podľa vzorcov, ktoré už ovládame a od začiatku vieme čo bude ďalej..ale riešenie tejto rovnice je príjemnejšie ako pri iných.. Pozerateľné.

Extraterrestrial (2014)

Na Tv film milé prekvapenie, pekne si to u mňa vybudovalo atmosféru mierneho napätia a dal by som aj viac ako za tri, ale ten posratý koniec ma vytočil.

The Frame (2014)

Tak toto som teda nečakal..