Ježíš mě miluje (2012)

Už veľakrát som si to chcel pustiť, ale vravím si, nemecká komédia? tak radšej inokedy. A dnes to inokedy bolo. Jediné čo môžem povedať je, že to inokedy mohlo byť skôr. Skvele som sa bavil.

Nezlomný (2014)

Keď si čítam tieto komentáre, tak ma ide rozhodiť od zlosti. Leň čumím koľko ľudí by sa tu uplatnili ako režiséri, scenáristi, herci..Sú to ľudia, ktorí v reálnom živote piču dokázali, vo svete neznamenajú nič viac ako bordel za nechtami a preto sa tu potrebujú vybúriť a vyrozprávať, lebo ich inak nikto nepočúva. Je mi jasné, že sa im tento film zdá hlúpy a zbytočný, pretože im by stačila jedna po papuli a hneď by to vzdali. Samozrejme, že to bolo prehnané, to uznávam, ale v žiadom prípade to nebol zbytočný film vy vajčiaci prijebaní. Hlavne, že kokotiny na ktoré sa nedá pozerať tu majú aj 90%.

Předmět doličný A (2007)

Úplne súhlasím s užívateľom menom S.Quentin QUALE..čo sa inak nezvyknem odvolávať na iných..Zase raz nechápem toto vysoké hodnotenie v červených číslach. Silná vec? Silná hovadina..Toto že je horor? Toto je strata času. Jediné čo sa mi na tomto filme páčilo, bola krátka stopáž. Inak sme všetci od začiatku vedeli ako to skončí..akurát je vysvetlené čo k tomu viedlo. No ale celkovo ma tieto FF-ká serú. Juchú, zmenil som hodnotenie zo 70 na 69%. Aká radosť.

Sestra tvojí sestry (2011) odpad!

V poslednom čase mám nejaké veľké šťastie na pičoviny..

Chlapectví (2014)

Veľmi zaujímavý film. Len neviem, či ho dokáže oceniť každý. Niekomu sa môže zdať nudný, ale to sa mu bude ide zdať..