Pod zemí (2014)

Ale už ma vážne serú tieto horory. Raz za čas sa to dalo, ale teraz v jednom kuse točia FF-ká. Tým chcem povedať to, že by som dal najradšej zakázať tento štýl točenia filmov, ale tomuto to dokonale sadlo. A posledných 20-30 minút..juchuuu.

Chained (2012)

Tomu sa vraví No ja to jebem! Vôbec som nečakal aký psycho teror na mňa spustia tie dve hlavné postavy, ktorým som teda uveril všetko čo zahrali.

WolfCop (2014)

Už som videl v živote všetko možné, ale jebačku s vlkodlakom ešte nie.

Děs po setmění (2014)

Neviem kedy naposledy som videl takúto slušnú vyvražďovačku. Každý horor, ktorý sa teraz točí, chce byť niečim výnimočný, jedinečný a úplne sa pri tom zabúda na klasiku. Však dobrý slasher už bude pomaly patriť medzi ohrozený druh.

Ten třetí (2013)

Myslím, že koniec filmu bol dramaturgicky nezvládnutý. Miestami som si vravel wtf. Došlo mi, že postavy sú vymyslené, ale niektoré boli pre mňa neopodstatnené. Olivia a jej otec..ďalšie wtf.. Ale aj tak som sa celkom bavil. No viac ako priemer to nie je. Ešte jedna vec. Kde tam kurva hral Casey Affleck???

Černobílý svět (2011)

Nepovedal by som, že to malo skoro 2 a pol hodiny. Od začiatku ma príbeh vtiahol do seba. Tu nestačia slová. Tento film treba vidieť.