Elle (2016)

Čekal jsem víc a možná něco jiného. Příliš zbytečných dějových nesouvisejících odboček. Postavy jsou až moc překobinované. Od Verhoevena jsem čekal více a jiný styl.

Odstřelovač: Bílý havran (2022)

Film o sniperovi. Trošku to kazí ta Ukrajinská agitka, ale jaký válečný film není trochu agitační? Na nepřítele před branami to zdaleka nemá. Ale inspirace tam jde poznat.

Pán času - Zvíře z hvězd (2023) (epizoda)

Tennant skvělý návrat. Bohužel příběh a napětí mezi Tennantem a Danou zmizelou v minulosti. Vše mělo pachuť trans nebináronosti. To vnucování mně to znechutilo ještě více.

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Slabý scénář. Někdo se snažil být lepší, orginálnější a tím to zkazil. Geniální předloha je nyní plná děr. Ubrat toho hnusného filtru, přidat logiky a dobové autentyčnosti a hlavně se držet předlohy,  mohl být super film. Neznat orginál a děj, tak se v tom ztratím. Už po prvních pár sekundách mě mělo napadnout, že to nebude mít hlavu a patu když se někdo hrabe z hrobu...

Proximity (2020)

1* za scénu "s rukou". Jinak to byla velká slabota. Nemělo to žádnou logiku ani smysl. Narvali tam od androidů, přes zlou agenturu vše až po Ježíše. Hlavní herec nesympatický, divnočlověk.

Nic ve zlým (2023)

Kombinace drama a komedie nikdy moc nefunguje. A tady to platí dvojnásob. Dramatické složky, kritika aktuální doby bylo zajímavé. Ale zároveň mixlé s béčkovou komedií bylo moc. Koukal jsem na to kvůli Jennifer. A ty dablérský prsa to bylo jedno velké zklamání. Se divím, že na to přistoupila. Snad má v reálu hezčí.

Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

Zase hrozná nelogia a náhoda. Nemělo to moc velký smysl. Nejvíc fandím Baylon a Shin. Ostatní jsou spíše otravné postavy. Nemá to příběh, nemá to napětí. Ale děckám od Disney, co moc nepřemýšlí to stačí. O to lepší a lepší je Andor. To je jediné SW  pro dospělé a lidi s větším IQ...

Ahsoka - Část 7: Sny a šílenství (2023) (epizoda)

Další zbytečné vyhrabání starých postav C3PO. Tohle ten slabý scénáž nezachrání. Ukazuje to jen zoufalost tvůrců.  Ezra mně bohužel vůbec nesedí, ta snaha o vyváženost a obsazení "Aladina"je trapné. Perfektní je Thrawn. Baylan a souboj také super. To finále bylo divný, nedomyšlený.

Ahsoka - Část 6: Daleko, předaleko (2023) (epizoda)

Není to tam. Želvolidičkové rádoby roztomilí než se zamyslíte proč jsou oblečení a maj na zádech ten "baťohokrunýř"? Nemá to příběh, logiku, napětí. Je to nuda. Jediná koukatelná je Shin Hati =)

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Největší slabinou je scénář a hloupé zápletky. Snaha za každou cenu vnutit do epizody známé postavy. To zkazilo i třetí řádau ST Picard. Tady je to bohužel podobné. Ale bohužel tohle asi hloupé většinové publikum chce...