Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

Zase hrozná nelogia a náhoda. Nemělo to moc velký smysl. Nejvíc fandím Baylon a Shin. Ostatní jsou spíše otravné postavy. Nemá to příběh, nemá to napětí. Ale děckám od Disney, co moc nepřemýšlí to stačí. O to lepší a lepší je Andor. To je jediné SW  pro dospělé a lidi s větším IQ...

Ahsoka - Část 7: Sny a šílenství (2023) (epizoda)

Další zbytečné vyhrabání starých postav C3PO. Tohle ten slabý scénáž nezachrání. Ukazuje to jen zoufalost tvůrců.  Ezra mně bohužel vůbec nesedí, ta snaha o vyváženost a obsazení "Aladina"je trapné. Perfektní je Thrawn. Baylan a souboj také super. To finále bylo divný, nedomyšlený.

Ahsoka - Část 6: Daleko, předaleko (2023) (epizoda)

Není to tam. Želvolidičkové rádoby roztomilí než se zamyslíte proč jsou oblečení a maj na zádech ten "baťohokrunýř"? Nemá to příběh, logiku, napětí. Je to nuda. Jediná koukatelná je Shin Hati =)

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Největší slabinou je scénář a hloupé zápletky. Snaha za každou cenu vnutit do epizody známé postavy. To zkazilo i třetí řádau ST Picard. Tady je to bohužel podobné. Ale bohužel tohle asi hloupé většinové publikum chce...

Zpráva (2019)

Utahaná nuda. Takový hraný dokument. Uřednická byrokratická mašinerie. Driver sice hrát umí, ale pro mě je to stále takový divný nesympatický slizoun.

Ragtime (1981)

Necítil jsem v tom Formana. Místy jsem se nudil. Skvělý Howard E. Rollins Jr. Jako celek to na mě nefunguje. Kostými a dobová atmosféra perfektní.

Hon na ponorku (1990)

Perfektní začátek, ruská hudba i ruština. Velmi elegantní přechod do angličtiny. Sean Connery jako vždy perfektní. Dobrá gradovaná atmosférea. Jediné co to kazí, je zbytečné přehánění. Z ponorky dělají něco jako honičku aut v centru. Ale takhle lodě, ponorky nefungují, má to setrvačnost...

Ahsoka - Část 2: V potu tváře (2023) (epizoda)

Přichází chladné vystřízlivění. Pro neznalé Clone wars to je možná trochu zmatené. Pro ty co znaní příběh, jsou zase trochu zklamaní. Je potřeba méně masové komerce a zjednodušování a více Andora. Zázračné uzdravení. Slabá Ahsoka, oproti nějakým rádoby neznámým Sithům. Proč mu nerozeskla meč? proč nepředvídala útok těch operátorů lodí. Nelogicky trapné. Hlavně že tam jsou srdcervoucí debaty, povzbuzování a dodávání sebevědomí. Tyhle kecy do SW nepatrí. To at si nechá Filoni k terepautům.

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Bavil mě úvod, navazuje na starou dobrou trilogii, a novou trilogii. (pro mě stále existuje jen 6 epizod, ani méně, ani více=). Ahsoka je super, souboj s roboty perfektní. Syndulla dobrý průměr. Ale zobrazení Sabrine Wren mě zklamalo. Herečka nesympatická, neodpovídá "clone wars" ani vzhledem ani povahou. Naprosto skvěle tebná Sithská Padawanka, copánek mně připomněl Aniho. Jinak milé překlapení, po Andoru konečně snad koukatelné pokračování (ale jeho kvalit nedosahuje, zatím)

Wind River (2017)

Už dlouho jsem neviděl nic tak chladného a tak dojemnýho. Drsné, ale v tom správném slova smyslu. Ještě teď mně mrazí po zádech a tím sněhem to není.