Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Obrovský potenciál epizody bohužel nevyužitý. Nosné téma zajímavé. Ale kombinované s povrchní logikou postav a technologie. Taková teenager epizodka. Škoda, potenciál tam byl velký.

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Nejslabší epizoda. Chyběla mně tam vize budoucnosti, nějaký vau efekt. Tady zasazené vlastně do současnoti a ničím překvapivé. Klidně mohla být epizoda jakékoliv kriminálky.

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Skvělé téma. Možná zbytečně komplikované snahou tam vnutit "trans"  a pocity v jiném těle. Zavislost na pornu je akutální a nemusí to být ani VR.

Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Velké zklamání. Nekoncepční serie. Poslední dva díly jsou odpadní ulet. První díl byl slabší, ale ve světle poseldních dvou to bylo vlastně skvělé. Třetí díl jediný perfektní. Vykašlete se na na sociální experimenty, poučování, obsazování dle barvy pleti lidma co neumí hrát a možná to bude mít ještě naději. skvělý komentář:  Cinex_studio

Černé zrcadlo - Démon 79 (2023) (epizoda) odpad!

Totální blbost. Nehodí se absolutně do konceptu Black mirror. Už mě ta rasová nevyváženost vytáčí. Děj nemá logiku. Zprvu je nudný, poté otravný. Žádné rozuzlení. Buď točim komedii nebo drama. Tady to je paskvil. SPOILER: indická, ublížená vražedkyně se zamiluje do trapnýho démona černocha ENDSPOILER

Vetřelci (1986)

Jedna z pár výjimek, kdy je dvojka lepší jak jednička. Perfektní scénář a režie. Postavy dělají logický rozhodnutí. Nesnaží se stále něco vysvětlovat, nebo poučovat. Voják je drsný, sprostý, hrubý. PProstě skvělá klasikas ještě lepším dabingem.

Černé zrcadlo - Mazey Dayová (2023) (epizoda)

Tak do poloviny jsem si říkal, dyť to je dobrý, má to spád, proč tak slabé hodnocení. Prominu, že použitý teleobjektiv není dalekohled =) Poté jsem pochopil. Absolutně to nezapadá do konceptu. Od poloviny je to hororový béčko. SPOILER: zmínka České republiky je fajn, ale scenerie je totálně mimo, a navíc má někdo o ČR totálně milné předsatvy " ENDSPOILER

Černé zrcadlo - Loch Henry (2023) (epizoda)

Taková slušné severská thriller detektivka. Jen do konceptu Black mirror vůbec nezapadá.

Černé zrcadlo - Joan je hrozná (2023) (epizoda)

Oceňuji jak se Netflix naváží sám do sebe. Ještě škoda, že nevyužil i rasu a gender. Ale na to asi ani Netflix nemá odvahu. Tak tam máme zase ubrečeného gaye, černošku a nějaké ekomotivační kecy.