Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

Tenhle film zaujme spíše jen ty, co se alespoň trochu zajímají o problematiku druhé světové války. Nejvíce musím ocenit hlavně historickou hodnotu, kdy jsem se dozvěděl jak skončili někteří nacističtí pohlavářï (Zvlášťe dopadení Adolfa Eichmanna bylo hodně zajímavé) a pochválit docela kvalitní herecké obsazení... Takže v celku 3 a půl hvězdy.

District 9 (2009)

Povedený film, na kterém se najdou drobné chyby, ale ty rozhodně nezkazí celkový kladný dojem. Nejvíce mě zaujala myšlenka a také to, že se jen těžko dá najít film, který by se k tomuto skvělému sci-fi dal přirovnat.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Druhý díl je o trochu slabší. To, že zde budou skvělé efekty bylo celkem jasné, ale hlavně nesmím zapomenout zmínit skvělý soundtrack a Megan Fox to zde moc slušelo. Pro mě lepší tři...

Flashpoint (2008) (seriál)

Tak jak to vypadá i na obrazovkách tv barandova se dá najít kvalitní seriál. Perfektní zápletky a skvělé nahlédnutí na policejní práci jako takovou.

Generation Kill (2008) (seriál)

Povedený a hlavně věrohodný seriál popisující válku v Iráku. Ze seriálu jde cítit profesionalita, kterou jsem naposledy cítil při sledování Bratrstva neohrožených. Borci z HBO odvedli opět skvělou práci...

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Tak tady se musím přiznat, že jsem čekal větší srandu. Spojení Pegg+Frost docela dobře zafungovalo u filmu Soumrak mrtvých, ale rozhodně jej nepřekonalo. Konec mi připadal docela ujetý a zkazil docela dobrý průběh.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

U tohoto pořadu se člověk jistě zasměje, ale rádoby vtipní komentáři kazí celkový dojem.

Zvíře (2009) (seriál)

Poslední vzpomínka na idola dívčích srdcí a mého jmenovce (po kterém se prej mimochodem jmenuji :-)) Patricka Swayzeho. Nejde vůbec o špatný počin, navzdory tomu, že seriálů z policejního prostředí je už kvantum.

Sejmi je všechny (2007)

Film plný akce a mrkví. Přestřelky jsou místy tak přehnané jak jen to jde. Příběh je docela ujetý, vše ovšem zachraňují mraky vtipných hlášek, adrenalinová hudba a trojice docela známých herců a samozřejmě již zmiňovaná všudypřítomná akce.

Hanebný pancharti (2009)

O filmy Quentina Tarantina jsem nikdy zvlášt nezajímal, ale když zde nakousnul mojí oblíbenou filmovou tématiku tak jsem prostě neodolal. Počátek filmu byl super, zejména druhá část stála za to. Musím přiznat, že postava Landy byla dokonálá a povyk okolo Waltze byl oprávněný, stejně tak i Brad Pitt a další předvedli skvělé výkony. To jak odvážně si pohrál Tarantino s historií mě zaujalo. S hodnocením bych šel výše, ale něco tomu prostě chybělo, ale i tak se tento film dá naprosto směle doporučit všem.