Vřískot (1996)

Každý krát keď si pozriem Scream som milo prekvapený kvalitou a poctou ktorú tento film má. Kvalitu má v atmosfére, mladých a úžasných hercoch a úžasné u scenáru ktorý u Slasher filmov je viac ako raritou. A počtu ktorú film dáva kamzemu horror fanúšikovi je proste úžasná, či už pravidlá prežitia hororu, hra s logikou a odkazmi na hororov Slasher pop kultúru. Nesmrteľné hlášky sú na každom rohu ( You need a sequel/ What's your favorite scary movie). Proste srdcová a kultová záležitosť a právom jeden z najlepších horror movies ever made!

Tajemství loňského léta 3 (2006)

Katastrofa po každej stránke, ako už súčasť trilógie ale ako aj film. Kamera mi najviac kazila zážitok z filmu lebo niektoré zábery boli tak zlé že som nemal ani chuť film pozerať. A dej filmu je zasa druhá vec, ak by bol väčší rozpočet a lepšia kamera aj herci bolo by to super ale takto čisté sklamanie ale iba pár dobrých vecí to u mňa dovolí max za 1*.

Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Úplne na začiatok, áno je to stereotyp a pokračovanie v ktorom je viac kills a krvi ale musím uznať, že mňa to bavilo. Krásny ostrov na ktorý príde silná búrka mal svoju atmosféru. Kills boli o dosť lepšie ako v prvom diely. Ale zasa mi tu vadilo veľa nezmyselných pokusov o jumpscares, ktoré ja nemám rad a prídu mi ako lacná varianta za dobru atmosféru. Pre mňa jedine veľké minus filmu bol koniec a rozuzlenie ohľadom vraha za to 1* dole. Inak je tento film jednoduchá zábava na odpočinok ale čo viac sa dá od slasheru čakať, keď v ňom hlavne ide o to.

Tajemství loňského léta (1997)

Dlhé roky som o tejto klasike vedel ale stále som sa k nej nejako nedokopal, až pokým som si nekúpil špeciálnu edíciu celej trilógie. Musím povedať že prvý film si silno zakladá na atmosfére a záhade okolo mŕtveho muža viac než na kills, pri iných filmoch v slasher žánri by mi to vadilo ale tu to bolo len dobre. Atmosféra je najlepšou stránkou filmu a hneď za ňou super príbeh a úžasný herci. Kills boli síce slabšie ale par dobrých by sa tu našlo. Za mňa veľmi super slasher film ktorý je jedinečný a iný od svojich kolegov v žánri. Za mňa plný počet a veľká spokojnosť.

Biggie: I Got a Story to Tell (2021)

Čakal som o dost lepšie spracovaný dokument o kráľovi Rapu. Biggie je jeden z mojich najobľúbenejších raperov a dosť ma sklamalo že o ňom vznikol veľmi priemerný dokument. Škoda takej šance.

Sucker Punch (2011)

Zack Snyder poslal ľuďom veľké posolstvo v tvare filmu Sucker Punch. Now Fight!

Evil Bong 666 (2017)

Come with weed if you wanna live!!