Richard Jewell (2019)

Vysoké očakávania, ale väčšina filmu bola nezáživná. Veľmi ťažko z toho bolo niečo viac vytlačiť keďže samotný príbeh nemal príliš veľa silných momentov. V mojich očiach to nezachránil ani skvelý herecký výkon hlavnej postavy. Filmu chýbal drive, za mňa teda celkom sklamanie, od Clinta čakám vždy najviac.

Příliš osobní známost (2020)

Veľmi slabé. To, že dajú dabing českým hercom, to je niečo, čo nikdy v živote nepochopím a je to hrôzostrašné. Zároveň celý dej bol do posledných 20 minút absolútne o ničom, nezaujímavý, ničím výnimočný. Herecké výkony veľmi veľmi zlé. Najviac ma z celého filmu bavili moje nachosy so syrom.

Na nože (2019)

Tento film ma neuveriteľne prekvapil. Nevedel som čo čakať, ale dostal som film, ktorý ma úplne dostal. Chvíľu to trvalo kým sa rozbehol, ale potom to ubiehalo tak, že som sa nevedel dočkať každej ďalšej scény. A vysvetlenie vraždy v štýle Hercule Poirot bol tak silný záver, že aj keby ten film dovtedy nestál za nič, tak odídem nadšený. Skvelé, verím v pokračovanie, potenciál to má veľký.

Noční hra (2018)

Úžasný scenár, veľmi veľa nepredvídateľných twists, obsadenie takisto stálo za to, hlavne Jason Bateman a Rachel McAdams si vo filme extrémne sadli. Zároveň treba dodať, že okrem toho, že to bolo často vtipné, tak aj dejovo to človeka musí vtiahnuť pretože netuší čo je fake a čo je real. Veľmi dobré, určite si to pozriem znova. 80%

Prázdniny (2006)

Prečo to porovnávať s Love Actually? To je film, ktorý ťažko niečo v tejto kategórii prekoná. Tomuto však nechýbalo nič, je to film, ktorý si určite ešte niekedy pozriem a to je veľký kompliment keďže ani jedného herca z hlavných hrdinov nijak zvlášť nemusím. Veľmi dobré.

To zařídíme (2018)

príjemný film na jedno pozretie, Zoey a Lucy boli úžasné..Glen bez obleku tiež, inak nie je čo komentovať, je to príjemná romantická komédia, ideálna na jeden voľný večer.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Na Star Wars chodím len kvôli kamarátom. Niekedy ma to baví, niekedy nie. Last Jedi bola čistá katastrofa, toto bolo pozerateľné, ale tam to končí. Neskutočná zlátanina..

No není to romantika? (2019)

Nerozumiem tunajším komentárom, ale tento film je tak okrem posledných 15-20 minút niečo neskutočne zlé bez akéhokoľvek nápadu, myšlienky, vtipu či hereckých výkonov. Na takýto film najradšej zabudnúť. 20 minútový záver s peknou pointou nemôže zachrániť to všetko, čo musel človek pretrpieť predtým.

Le Mans '66 (2019)

Neuveriteľne pútavý film, kde takmer 3 hodinová stopáž ubehne veľmi rýchlo. Film nemá ani jednu slabšiu pasáž, je prešpikovaný skvelými hercami a ako vždy koncertujúcim Christianom Baleom, ktorý je jednoducho skvostom medzi hercami. Film okrem samotných pretekov a príbehu Carrolla Shelbyho a Kena Milesa ukazuje ako to funguje vo veľkých firmách, kde poprední manažéri bez dostatočného know-how rozhodujú v oblekoch z kancelárie o veciach, ktorým ani z ďaleka nerozumejú tak ako fachmani, ľudia, ktorí celý život obetujú tomu, čo ich najviac baví a tým pádom by mali mať najväčšiu dôveru. Carroll Shelby však vedel, že Ken Miles vie toho oveľa viac ako všetci ostatní a vedel, že bez neho to proste nepôjde a bez neho úspešní nebudú a stavil na neho všetko, čo sa ukázalo ako správny krok. Krásny film, na ktorého koniec radšej myslieť ani nechcem. Skvelé.