Úsvit planety opic (2014)

Dal by som päť, keby bol film minimálne o 30 minút kratší. Príbeh bol dobrý, spracovanie tiež, ale chýbal mi tam hlavný hrdina z jednotky a hlavne už bolo príliš veľa zdĺhavých rozhovorov opíc, ktoré niekedy veľmi spomalili dej a nepridali vlastne nič a teda mi prišli zbytočné.

Sabotáž (2014)

ja som spokojný, dobrý film, 70%

Sousedi (2014)

Seth Rogen je herec, ktorého neznášam, Zac Efron je herec, ktorého som v živote nevidel hrať. Napriek tomu všetkému je tento film dobrý. V dnešnej dobe spraviť komédiu je jedna z najťažších úloh a táto sa podarila. Veľa veľmi podarených scén a veľa úsmevných, vyslovene trápnych veľmi málo a ak aj nejaká možno bola, tak v tomto filme sa dala prežiť. Takže ja som spokojný a určite v pohode film na nejaký večer s kamarátmi, pobaviť sa dá. 70%

(Ne)zadaní (2013)

Na príjemné vyplnenie času je to úplne vhodné. Príjemný film a niekoľkokrát aj vtipný. Ničím neurazí. 60%

Devious Maids (2013) (seriál)

Bez dabingu o 2 hviezdy viac, autentickosť je v tomto seriáli veľmi potrebná. Po prvej sérii 80%. EDIT : po druhej sérii a začiatku tretej hodnotím tento seriál veľmi vysoko, vynikajúco vybratí herci do svojich úloh a pre mňa úžasná Rebecca Wisocky a jej nenapodobiteľný prízvuk.

Čo ja viem (2014) (pořad)

Merčiak sa tam môže vyžívať v encyklopedických údajoch, hostia boli tiež super, po prvom dieli spokojnosť.

NON-STOP (2014)

Skvelé, málo akcie, ale vôbec nechýba, do konca neviete čo alebo kto za tým je, stále hádate, stále máte iného favorita a nakoniec je to aj tak niekto iný a možno aj nie. Presne čo očakávam od filmov s Liamom, tak vždy dostanem. Nič tomu nechýbalo, odchádzam z kina veľmi spokojný.

Plán útěku (2013)

Čo dodať, skvelý film plný napätia a aj prekvapivých momentov až do konca. U mňa 80%.