Millerovi na tripu (2013)

Absolútne nerozumiem prečo je tento film tak neskutočne nadhodnotený, čítal som tu pred vzhliadnutím, že tento film je často nudný, ale tie hlášky sú tak silné, že si ten film môže dovoliť byť nudný, tak ja vám teda poviem, že dovoliť si to nemôže. Tých hlášok resp. situačného humoru sa tam síce zopár nájde, ale inak to nie je absolútne ničím výnimočná komédia so zlými hercami, okrem Jennifer. 60% max a aj to preto, že som to kukal s kamarátmi tak sme sa zabavili, keby som to kukal sám, tak je to takých 50%. Oproti Hangoveru, ktorý je pre mňa absolútny top posledných xy rokov je to komédia na ktorú veľmi rýchlo zabudnem a rodinku Fitzgeraldovcov, tak tú nechcem vidieť už nikdy.

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Môj otec, ktoý zaspí snáď pri všetkom resp. odíde, tak sa ani nepohol, ani sa nepohol a to Katy Perry moc ani nevie, že existuje, také to boo dobré. 100 %

Bláznivá, zatracená láska (2011)

skvelý film, ktorý vám spraví skvelú náladu, sympatickí herci, ktorí sa všetci prejavili v tom najlepšom zmysle, Carella nemám rád, ale tu je dobrý, velmi dobrý a Gosling od ktorého som dobrý film ešte nevidel tu bol tiež dobrý a ku Moore a Stone sa nevyjadrujem, tie nemajú chybu nikdy a nikde.

Machři 2 (2013)

Ja to vážne nechápem, Sandler má niektoré filmy ako Jack and Jill, ktoré su tak neskutočne tupé, že sa mi rozum zastavuje a potom má filmy ako tento. Ja som sa bavil, bolo to super takisto ako jednotka a keĎ som sa smial, tak poriadne. Tie komentáre niektorých ľudí tu ma udivujú, podľa mňa to ani nevideli.

Pot a krev (2013)

"In fact the only thing they were not found guilty of was the one thing they were most guilty of, being dumb stupid fucks." Tento film bol sick, ale neskutočným spôsobom, boli tam fakt vtipné záležitosti, ale mohlo to byť kratšie, každopádne pozerať to s kamarátmi, tak som si istý, že sa smejem celý čas. Úplne nový námet a tvárenie sa, že to je skutočný príbeh z toho robia ešte lepší film. 70% a to Mark Wahlberg a ani Ed Harris nie sú zrovna hercami, ktorí by ma vedeli zaujať.

Útok na Bílý dům (2013)

"President wants to do the thing", Jammie Foxx nie je zrovna môj obľúbenec, preto ma tento film ani toľko nelákal, každopádne bolo to dobré, veľmi dobré, samozrejme hodně nereálne. V porovnaní s Olympus has fallen to bolo iné, neviem ktoré sa mi viac páčilo, ale tuto boli lepšie hlášky a scény na pobavenie, tam lepšia akcia. 70%

Red 2 (2013)

"are you ready to kill this son of a bitch? Absobloodylutely", Malkovich a Louise Parker excelovali, inak to bol priemerný akčný film, ktorý podľa mňa ani nedržal diváka v napätí, neviem prečo, ale bolo mi to úplne jedno ako to dopadne a to mi vadilo.

Spojenec (2006)

Videl som to druhýkrát a to po dlhej dobe a vôbec som si to nepamätal, no vedel som, že to bolo skvelé a myslím si to aj teraz.

Kámoši až na dno lahve (2013)

V kľude 70 %, film zaujme, ukazuje ako chlap miluje svoju partnerku a vie presne prečo a takisto aj presne prečo vie, že tá druhá je iba kamarátka a navždy aj ostane, chvíľkami síce chce niečo viac, ale nakoniec zistí prečo je s tou s ktorou je a nie s tou druhou. Jake Johnson hrá veľmi podobného človeka ako v NEW GIRL a svedčí mu to.

Podfukáři (2013)

Dobre,možno to celé ako také nie je moc reálne, nemyslím ani efektami, ktoré sa tam diali, ale vecami, ktoré možno nedávajú zmysel. ALE TEN FILM MÁ SPÁD!!Až do záverečných titulkov čakáte stále na niečo nové, neviete čo bude nasledovať. Za všetko hovorí, že na filme som bol keď už ho dávali len raz denne(Bratislava, čo znamená, že už je dlho v kinách) a aj tak o 22:10 bola plná sála, takže ľudom sa páči a ja chápem prečo. Mne sa to veľmi veľmi páčilo, boli tam skvelé nápady, vysvetlovanie kúziel bolo úžasné, efekty adekvátne, nemám čo vytknút, možno logickejšie vysvetlenie celého príbehu úplne na konci. 80%