Můj týden s Marilyn (2011)

Niektoré filmy tu majú oveľa viac percent a film, ktorý musí naladiť do najlepšej nálady každéeho človeka má ledva 70 %, Michelle Williams bola fantastická, ak bola Marilyn minimálne takáto tak rozumiem prečo je takou bohyňou až doteraz. Skvelý film a konečne aspoň trochu viem v čom tkvela sláva Marilyn Monroe, keďže doteraz bola pre mňa dievčaťom s červeným rúžom a blonďatými vlasami.

Pohřben zaživa (2010)

nedokázal som to sledovať zase celých 95 minút, predsalen čo je veľa to je veľa, ale urobiť film, ktorý sa odohráva celý v hrobke a udržať si pozornosť skoro celý čas, to je pre mňa skvost.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hodnotím až od sérii s Ashtonom Kutcherom, diely s Charliem Sheenom som videl iba s dabingom a teda nechytili ma za srdce, Ashtona mám rád a hodí sa mi sem. Najobľúbenejšia postava : Bertha

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pri pozeraní som mal síce myšlienky všade možne len nie pri filme, ale aj tak mi to prišlo ako zlátanina všetkých možných komédii a takmer žiaden zaujímavý a nový nápad. Neviem prečo zrovna tento diel má také vysoké hodnotenie, nostalgia? ani moc nie.

Projekt X (2012)

Ani neviem začo dávam tú hviezdičku, tento film nebol absolútne ničím zaujímavý, celá tá party bola normálna party ako v každom inom vymyslenom americkom stredoškolskom seriále bez akéhokoľvek zaujímavého nápadu, tento portál asi klesá na úrovni ak takýto film, resp. takéto hodinu a pol trvajúce video má 70 %. katastrofa, nuda, koniec som si musel pretočiť už, lebo som to nevydržal

Koupili jsme ZOO (2011)

Tento film by som nazval nálado-tvoričom, dlho som nevidel film, ktorý by mi spravil takú dobrú náladu, neskutočne krásne prostredie a skvelé obsadenie, príjemný film, ktorý sa pomaly rozbieha a potom spraví obrovský dojem.

Nedotknutelní (2011)

Nečakal som absolútne nič a dostal som neskutočné príjemnú vkusnú komédiu, ktorá ma chytila za srdce.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Niektoré filmy, ktoré sú uplne retardované, sa pozerať nedajú a človek pri nich nevydrží, napríklad Johhny English je pre mňa nepozeratelná blbosť, tento film je samozrejme totálne tupý, ALE nenudil som sa a to je pri takomto filme podstatné, takže splnilo účel.

Děti moje (2011)

Nič revolučné v tomto filme nebolo, neviem prečo tu niekto píše o Oscaroch, nevidím jeden dôvod prečo by si toto zaslúžilo Oscara, Clooney bol dobrý, ale že by ma až tak chytil jeho výkon za srdce sa nedá povedať. Bol to dobrý film, v podstate som sa nenudil, ale zase robiť z toho "nad"film tak to vôbec.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Film, ktorý ma 158 minút je už pred samotným vzhliadnutím riziko, aspoň pre mňa. Vydržať takmer 3 hodiny v sále, to musí byť film veľmi kvalitný a pútavý. Áno, podarilo sa, jediná pasáž kedy som sa nudil boli úvodné titulky, ktoré sú sakra dlhé :). Nečítal som ani knihu, nevidel ani švédske filmy, ani som nevedel o čom presne tento film bude. Bol skvelý, skvelé herecké výkony.