Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Film, ktorý ma 158 minút je už pred samotným vzhliadnutím riziko, aspoň pre mňa. Vydržať takmer 3 hodiny v sále, to musí byť film veľmi kvalitný a pútavý. Áno, podarilo sa, jediná pasáž kedy som sa nudil boli úvodné titulky, ktoré sú sakra dlhé :). Nečítal som ani knihu, nevidel ani švédske filmy, ani som nevedel o čom presne tento film bude. Bol skvelý, skvelé herecké výkony.

Vyměřený čas (2011)

Idem omylom na film, ktorý je sci-fi, nemám rád sci-fi, ale nápad v tomto filme ma upútal hneď na začiatku a držalo ma to až do konca, bolo to vážne dobré, ale myslím si,že keď už máme takúto, povedzme, výnimočnú ideu, chcelo by to z toho vyžmýkať viac a bol by to film roka,teraz je to len veľmi dobrý film s veľmi dobrým námetom.

Nevinní (2011) (seriál)

nechápem ako hlavné úlohy môžu hrať herci, ktorí absolútne nevedia hrať, hlavne Kukľa, to je veľká katastrofa, inak seriál nie je nič extra, ale dá sa pozerať ale niekedy fakt tie výkony sú na zaplakanie..

Rumový deník (2011)

Boli tam nudné pasáže, ale celkovo to bolo zaujímavé, neboli tam nudné rozhovory, dalo sa vyžívať v počúvani a rozoberaní rozhovorov..plus skvelé herecké výkony, ale bohužial málo Amber Heard.:-)

Přizdis*áči (2011)

Anglický akcent proste milujem, keby bol tento film obsadený americkými hercami, asi by som sa nudil, ale nebol. Je tam väčšinou humor taký jednoduchý, prízemný, ale dobre zahratý a ja som sa nenudil.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Hmmm, tento seriál je výnimočný námetom, ktorý je dosť neobvyklý, inak je to typický americký stredoškolský seriál, ale povýšený na inú úrove, mysterióznu. Neriešia sa tam toľko vzťahy či škola, ale skôr zosnulá kamarátka a všetko, čo sa ohľadom toho stalo a stále deje.

V cizí kůži (2011)

Skvelá komédia bez trápneho humoru. Bavil som sa od začiatku až do konca.

Warrior (2011)

Dostal som presne to, o som očakával. Strhujúci príbeh.

Moneyball (2011)

Tí, čo tu píšu, že tu nejde o baseball, tak neviem aký film videli, ja osobne som baseball asi v živote nevidel a to som obrovský športový fanúšik a pri tomto filme a kvantách baseballových rozhovorov a štatistík som sa dosť nudil. Keď máte radi baseball možno vás to baviť bude, vo všeobecnosti mám rád športové filmy nech sú o hocjakom športe, ale toto bolo proste nezaujímavé.