Wimbledon (2004)

Krásny film a bodka

Pokušení (2009)

Nádherná Amanda Seyfriend...vynikajúca Moore a Liam, ale nemám rád filmy v ktorých od prvej sekundy viem ako to skončí a proste tuto to tak bolo...Záver proste slabý bez fantázie, čakal som silnejší záver, kvôli ktorému by som dal aj o dve hviezdy viac.

Karate Kid (2010)

Nevidel som originál, iba remake, ale po vzhliadnutí remaku si hneď musím pozrieť aj originál, lebo tento film sa mi veľmi páčil. Skvelé myšlienky, zaujímavé Čínske tradície, skvelý Jaden Smith a dokonca sa mi v tomto filme páčil aj Jackie Chan, ktorého filmy inak nemusím. 140 minút vám utečie ako voda. Everything is Kung Fu

David Beckham (2008) (TV film)

Môj vzor, idol, pre mňa celoživotne jediná celebrita, ktorú obdivujem a vždy budem. Všetko o ňom je pre mňa 100 %

Dopisy pro Julii (2010)

Krásny film, typický Americký romantický film pri ktorom viete ako dopadne, ale vôbec tam o to nejde. Vynikajúci herci, jeden sympatickejší ako druhý, ale v prvom rade neskutočne krásna Amanda Seyfried, ktorá mi do tohto filmu pasuje ako uliata. Dokonca boli vo filme aj drobné USA-Anglické podpichovačky, ktoré len s príjemnili aj bez toho veľmi príjemný snímok. Rozhodne to nie je film na 5 * pretože neprišiel s ničím novým ani unikátnym, ale vo svojej kategórií spľňa všetko, čo takýto film má mať. Silné 4 *

Expendables: Postradatelní (2010)

Krátke, pretože ani sekundu som sa nenudil, vydržal by som to oveľa dlhšie. Pevne dúfam v druhý diel, ktorý, ale asi vzhľadom na vek Stalloneho už nebude, ale bodaj by. Privítal by som aj dlhšiu pasáž od Arnolda.

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

málo filmom dávam ako hodnotenie odpad, lebo väčšinou si premyslím, čo idem pozerať, ale po tom ako som videl oba predošlé diely Twilightu, som si chcel pozrieť aj tretí aj keď predošlé dva ma rozhodne ničím neočarili. Prvý sa dal ako tak pozerať, druhý bol nudný, ale tento tretí diel, to je urážka filmu ako umenia. Katastrofálna nuda, hrozné herecké výkony. Od začiatku až dokonca odpad, odpad a ešte raz odpad.

Lví král (1994)

Na žiadnom filme som nebol toľkokrát v kine ako na tomto. Legenda, najkrajšií animovaný film aký som kedy videl.

MacGyver (1985) (seriál)

Keď niekto vie z panvice spraviť gulomet, tak si zaslúži 5 hviezdičiek. Na tomto som vyrastal.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Tak ako ma nikdy nebrali vtipy o CN, tak ma nikdy nebral ani tento seriál.