Kurýr (2012) (seriál)

Po prvom dieli hodnotím kladne, aj dlhšie to mohlo byť, využili krásnu herečku a hneď v prvej scéne ju vyzliekli, Chris Vance bol dobrý, takisto ako v Prison Breaku, pohodový seriál, ktorý si pozriem určite každý týždeň. EDIT : niektoré diely sú vážne nudné

Zpátky ve hře (2012)

Clint Eastwood je proste herec pair excellance, tomuto filmu nechýba nič, entertainment all day long

Skyfall (2012)

Je to Bond, je to za 5 hviezd, pre mňa málo akčné, málo dramatické, mňa bavia aj tie nové equipmenty, v tomto diely sme zostali pri rádiu, neviem, bolo to dobré, ale predošlé Bondovky sa mi páčili omnoho viac, ako sa tu píše, bolo to oveľa komornejšie a často aj zdĺhavé. Naomie Harris je fajn :)) a Javier Bardem mi od prvej sekundy ako vstúpil do "hry" pripomínal Jokera a stále mi ho pripomínal viac a viac, zahral to aj takisto vynikajúco.

Áno, šéfe! (2011) (pořad)

Pre mňa oveľa zaujímavejšie ako český variant, hodnotí sa globálne celá reštaurácia vždy do konca čakám v čom sa zlepšia, v čom nie a aké budú mať hodnotenie.

MasterChef (2012) (pořad)

Typické pre ČSFD, všetko zahraničné je automaticky lepšie a domáce je už od začiatku odsúdené na neúspech, treba sa tu trošku prebrať, ľudia si pozrú jeden diel, kuchári tam hodia jedlo na zem a už to je pohoršovanie a neviem čo všetko, dajte Farme odpad, ale masterchefovi? začo? videl som zatiaľ každý diel, čo sa týka kulinárskych show tak na Ano, šéfe sa to nechytá, tam som sa tešil na každý diel ešte oveľa viac, ale každopádne u mňa solídny program a pre ľudí, ktorí milujú variť to je ešte lepšie hodnotené, podľa odoziev z mojho okolia.

Naboř a ujeď (2012)

Príijemný film, toť vše,za ten humor, ktorý bol iný sú tam 4 hviezdy

Kravaťáci (2011) (seriál)

Pre mňa je to síce často ako The Big Bang Theory, kde terminológii moc nerozumiem, ale každopádne ma to baví, tieto dva seriály by som dal na rovnakú úroveň, jeden komediálny, druhý dramatický a ako to chodí, samozrejme aj komediálny resp. úsmevný.Vynikajúci seriál

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ja vážne netuším kto od toho čo čaká, ale ja som čakal akciu, vtip, "nadsázku" a starých páprdov, ako zaznelo v titulkách, opäť v akcii, dostal som úplne všetko a v tej najlepšej možnej podobe, film vás nechá vydýchať, stredná cca.20-30 minútová pasáž je taká konverzačka a potom posledných 40 minút je nezastaviteľná zábava, či už jedna hláška za druhou, bitka Van Damme (51 rokov ) vs. Stallone (66 rokov ) a na konci scéna ako z Ramba, pričom tentokrát tam nie je jeden, ale všetci. Páčilo sa mi aj to, že nestavili na krásnu ženu ako to v poslednej dobe býva v každom filme, ale dali tam ženu, ktorá vie hrať a zapadla medzi nich. Kino sa smialo ako keby sme boli na komédii, zaznel aj jeden Chuck Norris vtip pri jeho príchode na scénu, čo bol jeden z top momentov celého filmu. Už teraz sa teším na trojku. 100 %, lepšie to proste byť nemohlo, aj keď nikdy nehovor nikdy.

Můj otec je šílenec (2012) odpad!

Primitívnejšie komédie sa dajú nájsť jedine medzi televíznymi filmami, neskutočná blbosť na ktorej som sa po asi hodine začal aspoň priblbo usmievať ked už nič iné, vyhodené peniaze, humor hodný človeka s IQ 50, katastrofa a už len ten počiatočný námet, kde chlapec z ôsmej triedy spáva s učitelkou..mám rád veľa filmov s Adamom Sandlerom, to je ten jediný dôvod prečo som na ten film išiel aj napriek nízkym hodnoteniam, ale je to katastrofa tak na úrovni Jack and Jill.

Méďa (2012)

Keď sa cca. 10 ročný chlapec, ktorý tomu absolútne nemohol rozumieť, smeje celý čas jak zmyslov zbavený, lebo celé kino plače od smiechu, tak to znamená, že komédia boduje, 5 hviezdičiek a 6ta za Milu Kunis:-))))