Bourneův odkaz (2012)

Obycajny akcny film, ktory vas polhodinu uspava, lebo konverzacky su vazne nezazivne, potom zacne akcia, prislo mi to ako neskutocne hranie sa jeremyho na matta, co proste nema sancu, matt bol uplne iny typ a toto bol obycajny akcny hrdina, ktory vobec nemal tolko do seba ako matt, film na ktory skoro zabudnem a nikdy si ho nebudem spajat s bourneovou trilogiou, ktora je pre mna niecim vynimocnym, tento film zapada do sedeho priemeru.

Diktátor (2012)

kráľ humoru, scéna s pôrodom bola vrchol

Temný rytíř povstal (2012)

100% ja neviem čo dodať, prvýkrát som zažil v kine tlieskať ľudí a vôbec mi to neprišlo divné, ten film si to zaslúžil, skvelé herecké výkony, fantastická hudba, dych berúca atmosféra, sedel som v poslednom rade a predomnou sa nikto ani nepohol a to trvalo 3 hodiny, film, ktorý sa vážne neoplatí pozerať doma aj keby máte najväčšiu telku aká momentálne existuje. Za 3 hodiny som sa ani raz nepozrel do telefónu, žiaden dialóg nebol nudný, každý dotváral dej a každý bol svižný a dramatický. 10/10

Nová holka (2011) (seriál)

Po troch dieloch treba povedať, že je to one man(woman) show, Zooey je rozkošná, jediný, kto jej dokáže aspoň trochu sekundovať je Max Greenfield, každopádne je to v pohode seriál, ktorý nespôsobuje žiadne záchvaty smiechu, skôr taký úsmev, ktorý vás drží pri živote celú dĺžku epizódy, stojí za vyskúšanie, ale nič návykové na tom určite nikdy nebude. 2 séria je o triedu lepšia ako prvá a už sa stále viac a viac teším na nové diely, skvelý seriál s dosť kvalitným humorom

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Väčšinou idú seriály dole vodou, ale tento seriál ide stále hore a hore a oveľa viac ma baví..a aby mala séria 50 dielov?

Poldové (2010)

Ako paródia je to super, niektoré scény sú vážne podarené, hneď tá prvá je ale asi tou najlepšou, Bčkový film, ktorý, ale vyplní večer úspešne.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Prvých 30 minut som pozeral na 4 krát, lebo ma to vôbec nezaujalo, keď som sa dostal ďalej tak som sa neodlepil, ako každý Sherlock z týchto nových to má skvelú dobovú atmosféru a fantastickú ústrednú dvojicu, jeden z filmov, kde mi nestačí vedieť dobr anglicky, lebo ten ich akcent je neskutočný.

Mezi vlky (2011)

Film, kde je Liam Neeson v hlavnej úlohe je pre mňa zárukou kvality, tento film má aj hluché miesta, ale ako celok je dobrý, každopádne tento komentár píšem po 3 mesiacoch od vzhliadnutia filmu a úprimne jedinée čo si pamätám je taká hlavna dejová línia a nič konkrétne možno okrem preskakovania skaly a koncovky filmu, o pol roka si nebudem pamätať ani to.