Pes (2022)

Tak jako samozřejmě, žádný umění to není, herecky ani jinak neoslnilo, občas kýč jak bič, scénář taky místy blbej a toho humoru tam mohlo být víc, páč tam nebyl žádný, ale ta fena... asi stárnu, ale Lulu, ač nebyla z Honolulu, ta se mi líbila spolu s panem režisérem a nějak dohromady to zkrátka šlo. Ale škoda, fakt škoda toho psího potenciálu.

Vem si mě (2022)

Úplně blbý to nebylo... nereálný teda těžce, ale dalo se to- neodešla jsem.

Zlato (2022)

Zac za snahu, ale k tomu si musí ještě dlouhou cestu ujít, než za a) mu nabídnou ne tak debilní scénář s tolika nelogičnostmi a za b) utáhne takový film sám. Hrozný. Ještě, že to mělo jen 90 minut, protože od první! fakt první! minuty filmu ve vlaku, už bylo jasno. A co ta větev, proboha...

Klan Gucci (2021)

Jedna navíc pro Jareda🤩

Poslední souboj (2021)

Dechberoucí, syrový, opravdický. Všichni hrají jak o život. Vlastně doslova. Adam Driver je v tom nejlepší. Posledních 20 minut v kině vážně bez dechu. A žiju.

Jedině Tereza (2021)

4 hvězdy. (Na poměry českých romantických komedií)

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

To všechno a navíc nejlepší CAMEO v českým filmu. Anebo jsem to nejlepší zatím neviděla? A koukejte hodnotit LÍP, ať má Patrik 80%, SAKRA!

Dallas 63 (2016) (seriál)

King je king autor a adaptace jeho knih stojí za prd. Samozřejmě na pár dokonalých vyjímek. Což toto není. Ne vážně, čtěte lidé! Na tohle se nedá oproti knizce koukat.

John Wick 3 (2019)

Obrazově nejlepší a obsahově tupý.