Tang Bohu dian Qiuxiang (1993)

Prestoze Stephen Chow hraje vzdy to same nikdy to neomrzi a porad vas dokaze rozesmat.

Requiem za sen (2000)

GENIALNI. Proste jeden z nejlepsich filmu vubec. Hudba perfektne zapada. Pribeh vas pohlti. Darren Aronofsky nevytvoril jen film pro divaka ale take neco pro svet. Podle me by tenhle film mel videt cely svet. Svet by byl lepsi.

Hra (1997)

To neni mozny aby ti chlapci z RCS vedeli vsechno co udela pred tim nez to udela. A ten skok z 30.patra je trosku prehnanej. O hvezdu dolu jen za to ze sem to tak trosku nepochopil ke koncu a to mam FINCHERA rad.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Uvazoval jsem o 4 hvezdickach ale to by musel byt ten konec lepsi. Opravdu souhlasim s tim ze ten half-alien half human alien je tak trochu pritrouble. Jinak neni to az tak desive jak ctvrta pokracovani byvaji. Vsichni reziseri alienu to natocily po svem a vsechny byly skvele. Tento nevyjimaje. Sigourney Weaver zde hraje nejlip ze vsech dilu podle meho.

Predátoři (2010)

Cekal jsem neco noveho ale nic. V dnesni sci-fi dobrodruzne kinematografii chybi napady. I kdyz to melo slibny zacatek nakonec z toho je prumerny film. Predator s Arnoldem zatim je nej ze vsech.

Čarodějův učeň (2010)

Prumer......Jak uz to u filmu z produkce Jerryho Bruckheimera byva.

Halloween (2007)

Ze zacatku to divaka bavi ale pozdeji se z tohoto filmu stava stare klise a clovek se nudi.

City Island (2009)

Skvele zabavny film ve kterem vynika umeni Andyho Garciy.Doporucuji!!!

Počátek (2010)

Za velkou mystery se skryva primitivni myslenka.Takhle jsem ja osobne pochopil tento Nolanuv chytry film.Pravda je vsak, ze ze vsech tech uzasnych traileru a velikych slov co byli o tomhle filmu napovidany, jsem ocekaval jeste neco lepsiho a chytrejsiho.Skvela hudba od Zimmera a velmi dobre herecke vykony.